Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

J. Kloppas neatmeta galimybės pasistiprinti sausio mėnesį


2018-12-24 15:17:26 Liverpool FC Jürgen Klopp

Į Anglijos "Premier" lygos titulą šį sezoną rimtai nusitaikęs "Liverpool" dar šį sausio mėnesį gali sulaukti pastiprinimo.

"Liverpool" komanda šiuo metu yra pirmoje Anglijos pirmenybių turnyrinės lentelės pozicijoje ir nuo artimiausio persekiotojo yra pabėgusi keturiais taškais.

Norint išsilaikyti kovoje iki pat sezono pabaigos, "Liverpool" komandai reikės išlaikyti gerą sportinę formą ir vienas kitas naujokas žiemą prie to galėtų prisidėti.

"Aš esu labai laimingas dėl žaidėjų, kuriuos turiu, tačiau niekada negali žinoti, kaip bus vėliau", - prieš būsimą dvikovą su "Newcaslte" sakė "Liverpool" treneris Jurgenas Kloppas. - Durys yra atidarytos".

"Jeigu žadame kažką daryti, mes turime į tai atidžiai pažiūrėti. Mūsų laukia neįtikėtinas rungtynių skaičius. Pažiūrėsime, kaip mums seksis tų mačų metu.

Jeigu atsitiks kažkas dramatiško, mes turėsime įvertinti esamą situaciją, tačiau jeigu didelių netikėtumų nebus, tuomet nedarysime nieko", - pridūrė strategas.

"Liverpool" komandos netrukus lauks akistatos su "Newcastle", "Arsenal" ir "Manchester City".

Straipsnio įvertinimas: 11 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (6)

3 21 12-24 23:53
Sekmes Jurgiui laukiam labai titulu , geru svenciu visiems
1 11 12-25 12:16
Man jis toks nuvertintas su vidutiniokais labai daug pasiekiais ne taip kaip guardiola kur ateina milijarda sumerkia ir nieko nelaimi