Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

J. Kloppas netiki "Man Utd" šansais miesto derbyje


Įnirtinga kova dėl "Premier" lygos trofėjaus tęsiasi. Šiuo metu pirmaujanti "Liverpool" ekipa turi 86 taškus bei dviem lenkia "Manchester City". Tiesa, "miestiečiai" yra sužaidę rungtynėmis mažiau, o trečiadienį jų laukia derbis su "Manchester United".

Vis tik "Liverpool" treneris Jurgenas Kloppas po sekmadienį iškovotos pergalės prieš "Cardiff" abejojo, kad "raudonieji velniai" yra pajėgūs pasipriešinti "Man City" futbolininkams.

"Mes negalime daryti įtakos Mančesterio derbio rezultatui. Panašu, kad to negali padaryti ir "Manchester United". Kaip jie sužaidė? Pralaimėjo 3:0 ar 4:0 prieš "Everton"?" - bendraudamas su "Sky Sports" ironiškai klausė J. Kloppas.

"Tai bus dar vienos normalios rungtynės "Man City" ekipai. Mes žaidėme su "United" tuomet, kai jie buvo pakilime, todėl rezultatas buvo 0:0. Tad jei pasitaikys gera diena, galbūt, Mančesterio derbis gali baigtis lygiosiomis.

Pažiūrėsime, kas nutiks trečiadienį, tačiau bet kokiu atveju mums liks sužaisti rungtynių ir po to.

Tai - sudėtinga kova. Privalome žiūrėti tik į savo rungtynes. Tai mums puikiai veikė iki šiol, todėl nematau priežasčių, kodėl reikėtų elgtis kitaip", - pridėjo strategas.

Straipsnio įvertinimas: 12 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (20)

Jesus Maria
5 3 04-22 20:09
Alvydasas30:
jei teisejai netempu city ir nepapirkinetu priesininku manau butu city ties iskritimo riba su tokiu silpnu treneriu
Netauzetum nieku, tai neturetum silpno sfinkterio ir netektu su pampersu prie kompo sedeti. Eik pasimelsti tu geriau asilo berete.
 gyciox
21 18 04-22 10:38
Niekada negalima nuvertinti tokios komandos kaip united, taip,kad visko gali buti.
13 7 04-22 15:58
jei teisejai netempu city ir nepapirkinetu priesininku manau butu city ties iskritimo riba su tokiu silpnu treneriu
18 2 04-22 10:52
Dar.1 blogis , kad united nera prasmes stengtis kad liverpool.butu 1 , cia amzini priesais , tai pat kaip pries 5 metus evertonas galejo dar padet poliui tapt 1 , bet buvo soecialiai pralosta city nors tais metais evertonas namie dauze visus grandus
17 1 04-22 10:50
City derbyje manchesteryje su leiceter city su evertonu su west ham londone 2 rate buvo barstomi taskai del.jurgio klaidu , dabar kada jau losia ir fabinio ir keita , hendersona is vis i krasta nustume milner iseina tik padeti visai kitas zaidimas , gaila , kad vel.prap i s o m 1 vieta , nors siais metais cempionu lyga reikt paimt , ramosas p y d e r a s jau seniai drocina kaip ir prognozavau jam tokia ateity , tai turetumem paimt europa