Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

J. Kloppas planuoja keisti "Liverpool" komandos žaidimo braižą


Jurgenas Kloppas ketina "Liverpool" komandą paversti į "šlykčiausią komandą, prieš kurią teks žaisti". Strategas nėra visiškai patenkintas "Liverpool" demonstruojama gynyba.

Vokietis ketina įdiegti naują gynybos žaidimo braižą, kurį būtų sunku pralaužti, bei tai gniuždytų jų priešininkus. Tiesa, klubas ketina išlaikyti balansą su demonstruojamu akiai patraukliu ir rezultatyviu futbolu. 

J. Kloppas tiki, kad žaisti gražų žaidimą yra neatsiejama "Liverpool" dalis, tačiau taip pat mano, kad kiekvienas rungtynes privaloma laimėti betkokia kaina.

Pasak stratego, tokio žaidimo atomazgų buvo galima įžvelgti tiek prieš Tottenhamo "Hotspur", tiek prieš Prancūzijos čempionus "Paris Saint-Germain".

Straipsnio įvertinimas: 10 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
....
0 16 09-23 04:05
Čia matau jums diskutuoti reikia pasimokyti... Juventus - super klubas. Liverpoolis buvo super klubas, kuris susigrąžina savo vardą atėjus Klopui. Bet kam juos lyginti niekaip nesuprantu. Šiuolaikinis Juventus - ginybinis su nesveika realizacija. Šiuolaikinis Liverpool atakuojantis, daug mushantis, bet iki super klubo trūko gynybos įskaitant vartininko. Šiemet - puolimas išlaikytas, gynyba pastiprinta. K*** Žada naują gynybinį braižą. Beje pasaulyje yra nemažai super komandų ir titulai šiais laikais ne taip lengvai iškovojami. Beje visgi italų lyga visgi mažiau konkurencinga titulų atžvilgiu nei anglų. Ir dar drysiu priminti, kad pernai Liverpool CL finale žaidė, kas ir taip su nesustyguota gynyba buvo nesveikas pasiekimas. Iš vis kokia esmė lyginti tuos klubus. Gal netyčia šiemet CL susitiks ir bus aiškus kas bűtent šiemet stipresnis
1983
0 5 09-23 00:45
gaidsyt:
jo jo tesgu pasimokina is juventuso kanors sitie luzeriai
net sunku diskutuoti
u
2 5 09-23 10:39
Na uz mu zaidima slykstesnio neimanoma padaryt
Ko
1 3 09-23 01:58
gaidsyt:
jo jo tesgu pasimokina is juventuso kanors sitie luzeriai
Ko pasimokyti? Kaip fixinti? Ar kaip butu nevykeliu komanda kuri apart serie nieko negali laimeti?
Juokdariai
3 4 09-23 13:32
Ka jus cia snekat Juventuso fanai ???????? Ble lyginat kazkokia Seria A kur konkurencija buna kas 4metus ir tai tik del 1-2vt .. I TOP 4 tikrai patektu Juventusas Premier lygoj , bet netikiu , kad laimetumet . Taip esat futbolo elitas , bet bleeeee chebryte nesugebat laimet cempu lygos , o kalbat , kad cia titulus skinat .. Seria A ne Premier lyga , nelaimetumet ten ...Galvojau Juventuso fanai normalus , bet pasirodo tokie pat atsilikeliai kaip ir Unitedo