Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Kloppas: po neužfiksuotos nuošalės teisėjas prarado rungtynių kontrolę


"Liverpool" komandai sezono finišas Anglijos "Premier" lygoje nenusimato lengvas – "raudonieji" antrą kartą iš eilės prarado taškus ir sudegino pranašumą prieš "Man City" iki trijų taškų.

Pirmadienį įvykusioje dvikovoje "West Ham" pasiekė lygiąsias 1:1. "Liverpool" savo įvartį įmušė iš akivaizdžios nuošalės, ką pripažino ir pats Jurgenas Kloppas.

Visgi strategas mano, kad po šios šoninio arbitro klaidos rungtynių kontrolę prarado pagrindinis mačo teisėjas, kuris pražangas švilpė "West Ham" futbolininkų naudai.

"Girdėjau, kad mūsų įvartis buvo iš nuošalės, esu užtikrintas, kad teisėjas tai puikiai žino", – teigė J. Kloppas.

"50-50 situacijose baudos smūgiai visada atitekdavo varžovų komandai, su kuo buvo sudėtinga susitaikyti ir kas tikrai nepalengvino mūsų gyvenimo", – pastabą teisėjui skyrė strategas.

"Kai esi žmogus, žinau, kad po klaidos, kurią padarei pirmajame kėlinyje, daugiau nebenori suteikti pranašumo tai komandai. Teisėjai yra tokie patys žmonės, kaip ir mes, aš tai suprantu, tačiau rungtynių metu aš neturėjau nė menkiausio suvokimo, kad mūsų įvartis buvo įmuštas iš nuošalės" , – tęsė vokietis.

Kalbėdamas apie pačias rungtynes, J. Kloppas daug teigiamų dalykų pasakyti negalėjo: "Mes paprasčiausiai nesimėgavome pakankamai šiomis rungtynėmis. Nėra prasmės kalbėti apie spaudimą, tokiose situacijose svarbiausia yra mėgautis žaidimu.

Pozityvu yra tai, kad turime 62 taškus ir šioje sezono stadijoje esame patyrę tik vieną nesėkmę."

Straipsnio įvertinimas: 4 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (8)

22 25 02-05 11:48
Kazkaip kai laimi tai viskas ok, kai pralaimi iskart iesko kaltu. Tai sniegas, tai lietus. Dabar teisejas katlas kad uzksaite ju ivarti is nuosales Neverpool strikes again
21 23 02-05 11:38
Kuo tuoliau tuo labiau stebina šitas strategas savo pasisakymais (tik nežinau ar iš gerosios pusės) Paskutinės varžybos ir jam vis kažkas kliudo, nieko aplink nebemato tik, kad teisėjas to nesušvilpė, tai sniego nebuvo, tai žolė per mažai žalia. Ir tai galioja visiems pseudo Liverpoolio fanams,kuriu atsirado kaip grybų po lietaus su savo garbinimų nenugalimos komandos,geriausiu planetos žaidėjų (nu tas kur ant kojyčių nesilaiko) ir tuo nuostabiausių vartininku (pradėjo vis dėl to byrėt tie įvarčiai). Leiskit primint kad jus kiek jau 30 metų titulo Anglijos nematėt? į ČL etapą išlipot vos vos.Šiek tiek reikia būt ramesniems, nes sezonas dar oi koks ilgas laukia ir ar tik nereikės vėl vėliau slėptis su savo "istorija".
Vaidoshius
2 2 02-05 19:25
Apie kokią čia VIENĄ KLAIDĄ Neverpoolio naudai vemiat Jau nežinau kiek rungtynių ir taškų jiems ištempė teisėjai, sako vieną klaidą Pyzdiec. Aš gal net ir norėčiau, kad Neverpoolis paimtų titulą, jiems ir ypač Klo.ppui to reikia verkiant, bet tik ne tokiais būdais. O Kl.oppas jo, kažkaip šį sezoną gadinasi reputaciją tolka tak, su savo atmazais panašėja į Specialist in Excuses fosiliją Vertėją. Ar čia per didelis spaudimas savo daro ar kas yra, bet reikėtų Kl.oppui pradėt tvarkytis su šitais nusišnekėjimais. Pellegrini rimtas diedas gerą šovė su tuo "Kl.oppas pripratęs laimėti po golų iš nuošalės" Senis duoda garo.
MettaworIdpeace
16 16 02-05 11:54
Sutinku,kad teisejavimas buvo labai blogas, bet kad 50 ant 50 svilpukai buvvo beveik visi i Poolio puse. Ir jei ne ta mirtina teisejo klaida, kai neuzfiksavo nuosales, butu LIverpoolio pralaimejimas ir ne kitaip. Zaidimas impotentiskas, nieko patys nesukuria visiskai. Labai primine varzybas pries Crvena Zvezda ir tu tokiu varzybu buvo nemazai si sezona. Netikejau net tada, kai Liverpoolis turejo solidzia tasku persvara pries City, kad islaikys, dabar juo labiau netikiu. Na komanda nesukurta pergalem, tiesiog ne tas mentalitetas.
9 6 02-05 14:19
Vistiek uzduxins pepa kaip as vaidoshiu