Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Kloppas po pralaimėjimo Neapolyje sukritikavo rungtynių arbitrą


"Liverpool" titulo gynimą UEFA Čempionų lygoje pradėjo nesėkmingai – jau pirmose rungtynėse "raudonieji" patyrė pralaimėjimą.

Italijoje vietos "Napoli" komandai iššūkį metę "Liverpool" futbolininkai nusileido rezultatu 0:2. Jiems šį sezoną tai aplamai buvo pirmoji nesėkmė, neskaičiuojant pralaimėjimo "Man City" po 11 m. baudinių serijos.

 "Napoli" pergalę išplėšė rungtynių pabaigoje – iš pradžių nuo 11 m. žymos pasižymėjo Driesas Mertensas, o galutinį tašką pridėto laiko padėjo Fernando Llorente.

Jurgenas Kloppas pripažino, kad jo komanda nežaidė savo įprasto futbolo, tačiau taip pat sukritikavo teisėją dėl 11 m. baudinio.

"Mano nuomone, 11 m. baudinio ten nebuvo. Akivaizdžiai buvo galima matyti, jog Callejonas pašoko, kai dar nebuvo jokio kontakto. Visgi jie pelnė įvartį ir nieko pakeisti jau nebegalime", – kalbėjo J. Kloppas.

"Turi būti kritiški savo paties atžvilgiu. Šiandien galėjome pasirodyti kur kas geriau. "Napoli" momentais atrodė puikiai, tačiau progų turėjome ir mes, tiesiog nepasisekė jas realizuoti.

Buvo momentų, kurių metų turėjome mušti baudos smūgius. Taip ir likau nesupratęs, kodėl prieš Sadio nebuvo skirta pražanga, nors jis tos pačios atakos metu buvo pargriautas tris kartus. Tuo metu nesupratau, kas vyksta.

Mums trūko intensyvumo, bet, kaip ir sakiau, momentais kontroliavo rungtynes ir įvarčio neįmušėme tik dėl savo realizacijos. Buvo galima matyti, kad abi komandos gerbė vieną kitą ir sunkiai dirbo gynyboje. Mūsų didžiausia problema buvo tai, kad "Napoli" mus atakuodavo iškart praradus kamuolį", – pridūrė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 3 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (6)

GedBuz
 GedBuz
3 13 09-18 13:09
Kad jis pradėjo kristi dar nepartrenktas, tai K*** teisus, bet kad ir ką anas bedarytų, būtų vis vien pražanga, o pražanga bauda aikštelėje - baudinys. Kai prieš tai jau galėjo skirti 11m baudinį už žaidimą ranka, bet pasigailėjo, tai dar vienas atleidimas būtų sukėlęs vajų. O ranka buvo ir ji judėjo žemiau alkūnės, neskyrė tik todėl kad buvo priglausta aukščiau alkūnės. Teisėjas bet kuriuo atveju buvo objektyvus, nešvilpė tik į vienus vartus.
0 8 09-18 15:31
na jausmas dvejopas. baudinys lyg ir teisingas bet is kito kampo lyg ir neteisingas. teisingai dede Jurgis sako zaidejas kristi pradeda be kontakto .... bet kontaktas velgi po to buvo. dar dauguma teiseju toki baudini skirtu rungtyniu pirmoj pusej o likus 10 min .... skaudu. bet kaip sakant patys kalti. o ir futbojas tuo ir zavus kad niekada nezinosi kaip pakryps reikalai.
 tanas
0 5 09-18 15:41
Gynėjui pritrūko 2cm iki kamuolio ir baudinio nebūtų tikrai. Buvo geros abi komandos, tik rezultatas to neatspindi.
1 0 09-18 20:49
Motyvacijos trukumas privede prie pralosimo, premier lygoi kiekviena kova lyg finalas, C l.pradzia visada neidomi dar tokia silpna grupe, Anfilde vidus dauzus 5 0 4 0 isvykoi reiks vargti