Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

J. Lingardo linksmybės socialinėje erdvėje papiktino "Man Utd" sirgalius


2019-06-20 21:45:04 Manchester United FC

Futbolininkai mėgaujasi paskutinėmis poilsio savaitėmis – didelė dalis jau liepos pradžioje sugrįš į treniruočių centrą ir pradės pasiruošimą 2019-20 metų sezonui.

Itin gero pasiruošimo reikės "Manchester United" klubo žaidėjams, kurie praėjusį sezoną Anglijos "Premier" lygoje finišavo šeštoje pozicijoje ir apskritai liko be trofėjaus.

Itin skambiai savo atostogas Majamyje leidžia Jesse Lingardas bei Marcusas Rashfordas, o tai "Man Utd" sirgaliams kelia didelį susirūpinimą.

J. Lingardas paskutiniu vaizdo įrašu pritrenkė savo gerbėjus parodydamas, kokią netvarką paliko savo viešbučio kambariuose, kuriose buvo matyti ir alkoholinių gėrimų.

Po šiuo vaizdo įrašu, kurį "Twitter" tinkle perpublikavo kitas vartotojas, "Man Utd" fanai rašė: "Lingardas atspindi patį klubą. Jis – juokdarys."

"Suprantu, kodėl Rashfordas taip regresavo per pastaruosius metus – jis praleidžia per daug laiko su tuo vaiku (Lingardu – red.). Situacija buvo visiškai kitokia, kai rūbinėje turėjome tokį lyderį kaip Zlataną", – rašė vienas "United" fanas.

J. Lingardas taip pat nesidrovėjo ir įkėlė trumpą vaizdo įrašą, kuriame kartu su M. Rashfordu demonstruoja savo vokalinius sugebėjimus. Atostogų metu anglai taip pat sutiko kitą "Premier" lygos žaidėją – Nathaną Redmondą, su kuriuo taip pat praleido vakarą.

 

Straipsnio įvertinimas: 4 6
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (9)

4 47 06-21 00:19
Oj Fergio ir Roy Keano laikais prasileistu jaunimas uz tokius bairius Bechamas savu laiku uz prastad rungtynes yra gaves is buco nuo fergio kraupiausia tai, kad Lingardo alga didesne negu Salaho o Rasfordas sklinda gandai irgi nori reketuot Velnius. Reikia stiprios rankos rubineje, zmogaus kuris issaiskintu, kad zaidziant legendinem klube, gaunant didziule alga, negali demonstruot tokio lengvabudzio gyvenimo, ypac kai nei puses tu pinigu neatidirbi.
1 17 06-21 08:51
Jis vis dar vaikas su vaiko smegenimis ko jus is. Jo tikities ?)
LaisvasVejas
9 22 06-20 23:12
Reikia atsiplaiduoti po ypatingai sunkaus sezono
M-NUS
2 11 06-21 13:44
Jie yra futbolo Flying Saucer Gang - išsipisinėjimo daugiau nei talento.
Azza
0 0 06-22 12:36
Nu *** nesu MU fanas bet cia yra netik nepagarba klubui, bet dar ir dergimasis. Reikia esminiu pokyciu ne tik aiksteje, bet ir rubineje, gauna milziniskas algas sitie plevesos o rezultatai tragiski, dabar aisku kodel..