Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

J. Lopetegui: vienerios rungtynės nepakeis mūsų sprendimų transferų lange


2018-08-16 12:23:38 Transferai Real Madrid C.F.

Madrido "Real" trenerio Juleno Lopetegui oficialus debiutas baigėsi nesėkmingai - "baltieji" po pratęsimo krito prieš Madrido "Atletico" ir pralaimėjo kovą dėl UEFA Supertaurės trofėjaus.

J. Lopetegui debiutas galėjo baigtis sėkmingai, nes Madrido "Real" ilgą laiką pirmavo rezultatu 2:1, tačiau itin neapdairus Marcelo žaidimas gynyboje padovanojo "Atletico" komandai įvartį, kuris komandas išvedė į pratęsimą.

Strategas po rungtynių sakė, kad tai skaudus pralaimėjimas, tačiau šios rungtynės nėra visas sezonas ir dėl jų nežada keisti tai, ką jie buvo užsibrėžė visą vasarą.

"Mes atlikome keletą rizikingų sprendimų, kuriuos neturėjome padaryti. Tačiau futbolas tam ir yra, kad pasimokytum iš savo klaidų ir jų daugiau nebekartotum. Nemanau, kad šiandien pralaimėjome dėl fizinės kondicijos, tai buvo dėl to, kad nebuvome geri su kamuoliu. "Atletico" mus nubaudė po visų mūsų klaidų", - sakė J. Lopetegui.

Paklaustas, ar po šių rungtynių gali įvykti pasikeitimai sudėtyje, strategas atsakė: "Nemanau, kad dar bus daug pasikeitimų komandoje. Mes turime pamiršti šias rungtynes, pakelti galvą ir ruoštis startui "La Liga" pirmenybėse."

"Viskas šiose rungtynėse klostėsi neblogai iki tol, kol "Atletico" neįmušė savo trečiojo įvarčio. Po jo komanda sutriko, o atsitiesti tokiu rungtynių momentu yra ypatingai sunku", - pridūrė ispanų specialistas.

Madrido "Real" savo žygį "La Liga" pirmenybėse pradės sekmadienį rungtynėse prieš "Getafe".

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (7)

Extra
2 19 08-16 12:45
Lol:
Nusimato liudnas sezonas Realui ;)
Taip, nes gi Supertaurė, kuri buvo pralaimėta tik dėl visiškai individualių klaidų pasako apie visą sezoną. Valverde irgi buvo jau išdėtas iš šuns dienas, kai Realui Supercupe pralaimėjo 5-1, bet paskui kažkaip tas pats Valverde Barcą atvedė iki dominavimo Ispanijoje.
Marčius33
0 5 08-16 12:52
Extra:
Taip, nes gi Supertaurė, kuri buvo pralaimėta tik dėl visiškai individualių klaidų pasako apie visą sezoną. Valverde irgi buvo jau išdėtas iš šuns dienas, kai Realui Supercupe pralaimėjo 5-1, bet paskui kažkaip tas pats Valverde Barcą atvedė iki dominavimo Ispanijoje.
Taip visiškai sutinku vienerios rungtynės nieko neįrodo, Lopetegui turi puikų jaunimą kuris rodo gerus rezultatus ir manau su jais įmanoma kažką nuveikti, papildomas puolėjas nepamaišytų, bet manau nepražus ir taip.
Napalys
3 6 08-16 13:35
Fanai, netriznioukim anksčiau laiko. Komandą daug kas paliko, įsilieja jaunimas, tad kurį laiką kažkiek gali pabuksuoti. Bet, manau, treneris žino ką daro. Beto, Realo žaidimas atrodė visai simpatiškai. Tiesiog, Atletai keturis kartus spyrė ir visus keturis įspyrė... Vnž, viskas bus gerai
Tiesto
1 2 08-16 16:23
Mano spėjimas - Lopetegui Kalėdas švęs būdamas bedarbis.
Napalys
0 0 08-16 16:55
Tiesto, nepaminėjai kurias Kalėdas turi omeny - 2018, 2019 ar 2020?