Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Lowas po triumfo Konfederacijų taurėje: pasaulio čempionate kovoti yra lengviau


2017-07-03 09:14:26 Konfederacijų taurė Vokietija Čilė

Vokietijos rinktinę be pagrindinių šalies futbolo žvaigždžių į triumfą Konfederacijų taurėje atvedęs Joachimas Lowas mano, kad šiame turnyre kovoti yra sunkiau nei pačiame pasaulio čempionate.

Iš jaunimo sudaryta vokiečių rinktinė 2017 metų Konfederacijų taurėje pademonstravo, kad gali laimėti svarbius titulus yra be tokių žvaigždžių kaip Toni Kroosas, Mesutas Ozilas, Jerome'as Boatengas ar Manuelis Neueris. Vokiečiai finale rezultatu 1-0 nukovė Čilę ir tapo turnyro čempionais.

J. Lowas džiaugėsi savo komanda ir tvirtino, kad ši pergalė įeis į Vokietijos futbolo istoriją.

"Ši pergalė reiškia labai daug, nes Vokietija dar niekada nebuvo laimėjusi šio turnyro", - spaudos konferencijoje sakė J. Lowas. - Šios komandos pergalė įeis į istoriją. Futbolininkai absoliučiai to buvo verti ir mes visi esame labai laimingi".

"Šis turnyras yra sudėtingesnis nei pasaulio čempionatas", - itin drąsiai išsireiškė strategas.

Gerų žodžių apie turnyrą ir savo komandą negailėjo vienas vokiečių lyderių Joshua Kimmichas: "Aš su visa komanda didžiuojamės šiuo titulu. Niekas per daug iš mūsų nesitikėjo, o mes parodėme, kad galime nugalėti pajėgias komandas."

Straipsnio įvertinimas: 4 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
uefa
2 7 07-03 13:12
Lengviau nes visos zvaigzdes yra.Atsiminkime praejusi pasaulio cempionata kaip neuer buvo nepramusamas vartuose muler ivaciu masina buvo.
lol
1 1 07-03 19:16
uefa:
Lengviau nes visos zvaigzdes yra.Atsiminkime praejusi pasaulio cempionata kaip neuer buvo nepramusamas vartuose muler ivaciu masina buvo.
Bet Euro ciampe nelabai paejo
oO
5 3 07-03 14:33
Net neziurejau si karta, nes mano koamdu nebuvo. Ziurint i vokieciu sudeti atrodo, kad Lowas cia arba kazka nusiklaba arba pasiklydo kazkas vertime. Cia mazai kam idomus turnyras, skirtas labiau PC organizatoriams patikrinti, nes prestizo cia nerasta.