Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Maddisonas fantastišku smūgiu išplėšė pergalę prieš "Tottenham"


14 valandą 30 minučių Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos antrosios 6-ojo turo rungtynės.

"Leicester City" namuose priėmė Londono "Tottenham" futbolininkus. Po pirmojo kėlinio pirmavę svečiai liko be taškų – "lapės" antrojo mačo pusėje įsūdė du įvarčius ir šventė pegalę rezultatu 2:1.

Po pergalės "Leicester" bent laikinam šoktelėjo į antrąją poziciją, kai tuo metu "Tottenham" krito į penktąją vietą.

Rungtynės prasidėjo gana apylygiu abiejų komandų žaidimu – nei vieni, nei kiti per pirmąsias 10 minučių neturėjo realių progų pasižymėti.

17-ąją minutę rungtynėse krito pirmasis įvartis, tačiau jis už kelių minučių buvo anuliuotas. Sprendimas buvo teisus – kamuolį gavęs Ayozas Perezas buvo nuošalėje, todėl Wilfredo Ndidi liko be savo įvarčio.

Kiek netrukus jau krito visiškai "švarus" įvartis, tačiau šįkart kamuolys atsidūrė šeimininkų vartuose – 29-ąją minutę Harry Kane'as griūdamas ant žemės sugebėjo pasiekti kamuolį ir nukreipti jį į varžovų vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje "Leicester" aktyvino savo pajėgas puolime. 67-ąją minutę "Tottenham" įmušė ir antrąjį įvartį, tačiau jų triumfas ilgai netruko – Serge'o Aurier įvartis buvo anuliuotas dėl praktiškai milimetrinės Heungo-mino Sono nuošalės.

Dviejų įvarčių pranašumą turėti galėjęs "Tottenham" netrukus pajuto rūgščią futbolo pusę – jau kone kitos atakos metu "lapės" atstatė lygybė, kai tiksliai po Jamie Vardy perdavimo smūgiavo Ricardo Pereira.

85-ąją minutę "Tottenham" futbolininkams liko tik griebtis už galvų – iš maždaug 25 metrų smūgiavęs Jamesas Maddisonas nepaliko vilčių Paulo Gazzanigai ir tolimu šūviu išplėšė pergalę šeimininkų komandai.

Rezultatas:

"Leicester" 2 - 1 "Tottenham"
29' [0 - 1] H. Kane
69' [1 - 1] R. Pereira
85' [2 - 1] J. Maddison

Turnyrinė lentelė:

Straipsnio įvertinimas: 3 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (9)

Payet8
 Payet8
3 15 09-21 17:18
City 5-0 Watford 18 min
0 1 09-21 19:09
Sumaisiai kur rasai cia kalba vyksta Leicester vs Tottenham )))))))))) sauniai lapinai sulose parode tikra veida ir veida tamsiuju pauksiu ))