Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Mendesas lygių nemato: "Ronaldo – geriausias visų laikų futbolininkas"


Gerai žinomas agentas Jorge Mendesas neturi nė menkiausios abejonės, kad Cristiano Ronaldo yra geriausias futbolininkas, kurį kada nors pasaulis matė.

Keturiose skirtingose šalyse save išbandęs portugalas neseniai įvykusioje dvikovoje su Ukraina peržengė 700 karjeros įvarčių žymą. Tai futbolo istorijoje yra padarę tik dar penki futbolininkai.

Pasak J. Mendeso, kuris atstovauja ir patį C. Ronaldo, Turino "Juventus" klubo gerbėjai netrukus pamatys geriausią šio futbolininko versiją.

"Jis yra stipresnis nei bet kada. Jo geriausias laikas su "Juventus" marškinėliais dar tik atkeliauja", – "Tuttosport" leidiniui sakė J. Mendesas.

"Skaičiai nemeluoja ir parodo, kokiu neįtikėtinu būdu Cristiano pasiekė visus savo rekordus. Jie leidžia jam vadintis geriausiu visų laikų futbolininku, dar ir turinčiu didžiulį pranašumą prieš antrąjį varžovą.

Jis tokioje pozicijoje yra už savo pasiekimus su skirtingais klubais ir nacionaline rinktine. Faktas, kad Portugalija su Ronaldo laimėjo du finalus iš trijų žaistų, taip pat yra iškalbingas", – pagyrų savo klientui negailėjo agentas.

Straipsnio įvertinimas: 16 7

Naujausi (16) Seniausi (16) Geriausi (16) Anoniminiai (52)

8 24 10-17 15:12
Jo ronaldo pasiekimai yra nerealus jis daugelis aspektu geriausias ir kai kur nusileidzia
0 9 10-17 22:12
O kaip kitaip agentas gali kalbet apie savo klienta? ramina Ronaldo, kad nedepresuotu,zinant ji kai jis titulu hunteris tai sunku jam turetu but. bet as dar galvoju jis stums 4 ar 5 metus auksciausiam lygy, jo fizo forma nesveika, tikrai matosi, kad atsidaves zaidejas su neeiliniais sugebejimais.
4 12 10-17 18:07
Tavo pamineti du finalai tai pvz 2016 per visa cempionata mesis įmuso 5 yvsrcius 3 panamai
11 18 10-17 17:01
Jie abu puikus savaip tik norejau pasakyt kad ronaldo yra universalesnis nes musa ir galva ir kojom mesis tiesiog nepavojingas antrajam aukste ir tiek
14 20 10-17 16:33
Marius Rudys:
O ka pasieke Messi su argentina ? Kuri nera tokia prikimsta zvaigzdziu kaip barsa.kada matet mesi musant galva ?
Šiaip tai Messi su Argentina atėjo iki pasaulio čempionato finalo, kur tik pratesime krito prieš Vokietiją. Copa America taip pat 2 finalai, kur iškrito tik po baudinių serijos. Nevadinčiau to nieku. O dėl smūgiu galva, gal ir neseki, bet muša. Kaip pavyzdį galiu pateikti vienintėlį Čempionų lygos finalą, kuriame susitiko Messi su Ronaldo (už MU žaidė, ir buvo pačiame jėgų žydėjime). Tai ten Messi įmušė su galva. Ronaldo kažkaip tik progų krūvą iššvaistė ir tiek.