Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

J. Mourinho apie galimus naujokus: panašu, kad ne


2018-08-09 12:01:25 Premier League Manchester United FC

Prieš "Premier" lygos sezono startą surengtoje spaudos konferencijoje "Manchester United" komandos treneris Jose Mourinho pranešė, kad į klubą naujokų greičiausiai taip ir nebeatvyks.

"Raudonieji velniai" visą savaitę laukė naujienų dėl Toby Alderweireldo ar kito centro gynėjo atvykimo, tačiau panašu, kad nei belgo, nei kito žaidėjo "Man Utd" nesulauks. Transferų langas užsidaro šiandien 19 valandą, o J. Mourinho teigia, kad šiam momentui jokių naujų žinių nėra.

"Nesu tikras, o transferų langas užsidaro šiandien", - apie galimus klubo veiksmus kalbėjo strategas. - Manau, kad man yra laikas pamiršti apie transferus ir susikoncentruoti į žaidėjus, kurie man galės padėti pirmajame sezono mače".

"Galbūt net į tris pirmuosius mačus, nes vėliau lauks rinktinių pertrauka. Tai leis mums pamiršti apie tai, kas vyko vasara ir geriau susikoncentruoti į dabartinę sudėtį", - teigė J. Mourinho.

Galiausiai dar vieno žurnalisto paklaustas, ar klubo sirgaliai gali tikėtis, kad paskutinę minutę kažkas nutiks netikėto, strategas atsakė: "Informaciją, kurią turiu aš, sako, kad ne."

"Man Utd" šią vasarą pasipildė trimis naujokais - Diogo Dalotu, Lee Grantu ir Fredu.

Straipsnio įvertinimas: 1 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
plonas
20 34 08-09 12:17
sitas tai verkimo cempionas be konkurencijos viskas blogai net vemt vercia
fcb
4 12 08-09 13:25
Nepavydziu man utd fanu tokio trenerio kuris jau prieš sezona nuraso komanda.Pavizdys: M.Pocchetino su neka geresne sudetim: ketvetas? as cia tam kad laimeciau.Taigi maurui reik daryt isvadas arba nustot verkt ir ziuret i prieki arba iseit ir netempt komandos i dugna su savo pasisakymais.
ggf
9 15 08-09 13:05
Verki ir verki Jose.. Išleidęs 1 milijarda ir vistiek nesugebi pavyt Man city.. Bet ką čia tikėtis iš tavęs ateinanti sezona ir vėl statysi autobusa.. Nežinau gal tu patapai autobuso vairuotjo per atostogas , kad ta autobusa statai Turi tokius žaidėjus žaisk atakuojanti futbola , o ne gynybini..
Tiesto
 Tiesto
2 6 08-09 16:26
Iš tikrųjų gerai, kad United nepirks maurui nieko, nes jis dabar viskas ko nori tai centro gynėjų. Kam *** dar pirkt gynėją, kai jų turi 5 visaverčius, praeitame sezone prlaleidai mažiausiai bankių ir tavo pernai nupirktas uz 32 lemus Lindelofas brūžina suolą? Gerai, kad Woodwardas, pasirodo, dar turi kiaušus ir nešoka pagal Mauro dūdelę ir nedaro nesąmoningų transferų. Šiai dienai United jei ko ir trūksta, tai tik tikro dešinio wingerio, tokio kaip Pulisič arba Dembele, bet net gandų panašių nėra.
0 2 08-09 18:22
Alvydas12:
uz pepa tris sykius geresnis atsimenu kaip su interu paduxino jis pepa
Barcelona 5-0 Real Madrid, La Liga, November, 2010 o pameni sita?