Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Mourinho: aš išmečiau "Man United" vadovaudamas "Porto" bei "Real"


"Manchester United" treneris Jose Mourinho po pasitraukimo iš UEFA Čempionų lygos rado keistą pasiteisinimą - jis nusprendė atkreipti dėmesį į savo ankstesnį darbą kituose klubuose.

Nemažai sirgalių kvestionavo stratego sprendimą į starto sudėtį vos penktą kartą šį sezoną išleisti Marouane'ą Fellaini, kuomet Paulis Pogba buvo paliktas ant suolo.

Tai galiausiai atsisuko prieš pačią "raudonųjų velnių" komandą, į kurios vartus dublį įmušus Wissamui Ben Yedderiui kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo "Sevilla".

"Tai nėra pasaulio pabaiga. Sėdėjau šioje kėdėje Čempionų lygoje du kartus ir išmečiau "Man United" jų namuose "Old Trafford", - kalbėjo Mourinho.

"Sėdėjau šioje kėdėje vadovaudamas "Porto" - "Man United" iškrito. Sėdėjau šioje kėdėje vadovaudamas Madrido "Real" - "Man United" iškrito. Taigi, nemanau, jog klubui tai yra kažkas naujo. Žinoma, būti "Manchester United" treneriu bei pralaimėti UEFA Čempionų lygos rungtynes namie yra neatleistina."

Vėliau atsakydamas į "BT Sports" klausimus "raudonųjų velnių" treneris jau iš tiesų kalbėjo apie susitikimą.

"Manau, pirmasis įvartis visada būtų buvęs svarbus ne tik dėl pirmosios akistatos rezultato, bet ir dėl šio mačo tipo", - pridūrė Mourinho.

"Mes stengėmės būti agresyvūs bei intensyvūs nuo pat pirmosios minutės. Mes nepasižymėjome, o "Sevilla" palaikė kamuolį ir gerai kontroliavo rungtynes."

"Turėjome gerų progų įmušti, tačiau jie pelnė vieną įvartį ir nuo to laiko viskas tapo žymiai labiau emocinga. Antrasis įvartis viską pavertė neįmanoma."

"Turėjome gerų atkarpų, rungtynių labai nekontroliavome, bet negaliu pasakyti, kad buvo kažkas negerai su mano žaidėjais ar jų nusiteikimu."

"Tai yra futbolas - mes pralaimėjome, tačiau rytojus yra nauja diena, o šeštadienį laukia naujas susitikimas."

"Džiaugiuosi, kad žaidėjai nesislepia savo nusivylime, tačiau dramai laiko neturime."

Straipsnio įvertinimas: 5 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (38)

M-NUS
0 8 03-14 13:13
Nu nafik. Treneris gėdingai krenta suleidęs kažin kiek milijonų 1/8 iš ČL ir viskas ką jis pasako tai primena, kaip išmetė dabar treniruojamą kluba su Real ir Porto? Nu nafik, United nebemėgstu, bet tokio United, koks jis yra paskutiniais metais, Mourinho išvis yra kažkas žemiau plintuso su tokiais pasisakymais ir su tokiu futbolu. Jis turėjo būt sacked in the morning, kad neturėtų kada tokių šūdų šnekėt. Nepaisant visos neapykantos, kurią jaučiu dabartiniam projektui, užuojauta tikriems United fanams, šis momentas tikrai sunkus tiems, kurie tikrai palaiko ekipą.
gud
0 7 03-14 13:27
Vakar baigėsi fulė. Klausiu chebros, kaip manot kokį pasiteisinimą mauras sugalvos? Nu ir prašau. Lavonas, netinkamas jokiai didelei komandai, žinantis tik autobuso taktiką ir svarbiausia - įsivaizduojantis, kad jis teisus ir nepriimantis kitokios nuomonės. Todėl dažnai sukiršinamas su žaidėjais. Vakarykštę seviliją MU turėjo pervažiuot 3-0 minimum, žaidėjai nėra problema, problema yra plano nebuvimas, toks jausmas, kad visiems duodamos skirtingos užduotys, bet bendro plano nėra. Turi būt aiškūs nurodymai bendrai komandai ir kiekvienam žaidėjui atskirai. Pažiūrėkit ką Zidanas su PSG padarė buvo beveik genialu. Aukštas presingas, visiškai uždaryti PSG saugai, nukraunant viską ant fullbackų, kurie būdami atakoj atidaro erdves Realo kraštams. Paprasta ir efektyvu.
Matijoshius
7 12 03-14 13:22
Vakar su Vaidoshiumi gavome algas ir apsipirkome drabuziu parduotuvėje (taip vadinamame "lapatyne"). Man rekėju sportinių kelnių. Tai radau neblogas Umbro už 2 €. O Vaidoshius rausèsi tarp maikčių dežės ir ten rado gerų egzempliorių: Yorko iš United (nupirko už 0,7 €), Beckemo Real maikutę nupirko už 0,9 €. Del Piero Italijos maikutę už 0,6 €. Galiausiai rado ir Messi maikutę už 1,4 €, bet jam nebeužteko pinigų ją nupirkti
MettaworIdpeace
10 13 03-14 12:20
Tai tik dar karta parodo, koks didingas yra Cristiano Ronaldo, kai net treniruojamas sito avino ir antifutbolo kurejo sugebejo kurti rekordus ir darytis tokia statistika, bei laimeti titulus. Nueitu Mourinho i barca, oj butu fainai... ane?
rona
0 2 03-14 14:35
Jose Mourinho.... vakar ir pasirode, kad esi portugalas.... Sunku pripazinti, kad trenerio sprendimai kartais buna labai skaudus Nusprende Pogba parduoti ir kodel gi nepalaikius jo ant suolo ir tokios varzybose kaip UCL? why not?! Visi esam zmones, visi mes klystam... Nors turetu gedos pripazinti,jog per jo sprendimus nukencia rezultatai.. o teisingai sakot, kas galvojat, kad Jose niekas nemes lauk,nes owner'iai myzniai...