Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Mourinho atkirto F. de Boerui: M. Rashfordas prie tokio trenerio išmoktų tik pralaimėti


Jose Mourinho spaudos konferencijoje nesusilaikė ir gana aštriai atkirto Frankui de Boerui už šio išsakytą nuomonę apie Marcusą Rashfordą.

Specialistas iš Nyderlandų teigė, kad M. Rashfordui netinka toks treneris kaip J. Mourinho, kuris akivaizdžiai neišnaudoja jo potencialo. "Premier" lygoje puolėjas iš 20 susitikimų net 15 kartų buvo ant suolo, tačiau gavęs progą ir vėl priminė, kad yra vertas žaisti nuo pat pirmųjų minučių.

J. Mourinho šis kolegos komentaras nepatiko ir jam antrindamas priminė, kad M. Rashfordui dirbti tikrai nebūtų gerai su blogiausia "Premier" lygos treneriu.

"Aš skaičiau komentarą, kurį pasakė blogiausias "Premier" lygos treneris visoje istorijoje. Frankas de Boeras, kurio komanda pralaimėjo visas savo septynias pirmąsias rungtynes ir nepelnė nei vieno įvarčio, pasakė, jog Marcusui nėra gerai dirbti su manimi", - pareiškė J. Mourinho.

"Jeigu jis būtų treniruojamas Franko, tai jis išmoktų tik kaip pralaimėti visas rungtynes. Su manimi Marcusas gali pajausti pergalės skonį", - pridūrė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 15 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Žemaitis
2 29 03-13 12:48
Tiek vienas, tiek kitas pasakė tiesą.
old
1 18 03-13 13:31
Jeigu siandien Sevilla praeina toliau, Maura iskart reiketu vyti von, cia jau i jokus remus netilptu
S
1 6 03-13 17:05
Tai jei slykstus jum mourinho futbolas neziekit ziekit kaip zaidz koks arsenals ir be titulu uztat graziai zaidz, geriau prisiminkit del ko zaidziams futbolas cia jum ne sou kazkoks
Red_devil
2 7 03-13 16:19
Man Jose daugiau nei tinkamas treneris, jeigu yra rezultatai visa kita yra cool, prie Sero Alexo zaidimas toli grazu ne visada buvo geras, bet buvo rezultatai, o to ir te reikia, pamenu paskutini titula premier lygoje, kokia 10 rungtyniu is eiles buvo laimeta 1:0, imusdavo ir apsigindavo, easy ant efective, aisku nebutu gerai neiseiti i ketvirtfinali, o siaip sezonas turbut geriausias nuo Sero Alexo isejimo
like_mike
0 3 03-13 17:51
Tikrai, abudu teisus. Kad ir koks Mou yra arogantiskas ir netasytas, bet treneris jis yra geras, taigi labai kritikuoti, ypac tokiam nevykeliui kaip kad minetasis Olandas, yra daugiau nei kvaila. As ta pati manau del Rashfordo, bet Mou geriau zino ka daro, vaikis turi super potenciala, bet stokoka patirties, gal del to ir nera jo starte, bet manau kad ne ilgai truks ir jis ten atsiras