J. Mourinho debiutinėse rungtynėse – rezultatyvi kova ir "Tottenham" pergalė

14 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos pirmosios ir daug dėmesio sulaukusios 13-ojo turo rungtynės – prie Londono "Tottenham" vairo debiutavo Jose Mourinho.

Be pergalių paskutines penkerias rungtynes žygiavusi "Tottenham" komanda susigrūmė su "West Ham". Pirmasis J. Mourinho blynas neprisvilo – "plaktukai" įmušė du įvarčius, tačiau solidų pranašumą susikrovę "Spurs" futbolininkai džiaugėsi pergale rezultatu 3:2.

Šios rungtynės sulaukė didžiulio ažiotažo dėl pokyčių "Totenham" trenerių štabe. Panašu, kad komandai toks sukrėtimas išėjo į naudą – "Spurs" pirmą kartą nuo sausio mėnesio šventė pergalę išvykos rungtynėse.

36-ąją minutę J. Mourinho eros pradžią "Tottenham" komandoje pažymėjo Heungas-minas Sonas – jis po puikaus Dele Alli perdavimo išvedė svečius į priekį. Pirmojo kėlinio pabaigoje pranašumą padidino Lucas Moura, idealiai išpildęs H-M. Sono perdavimą.

Antrojo kėlinio pradžia "West Ham" komandai taip pat nieko gero nežadėjo – 49-ąją minutę Harry Kane'as jau sukrovė triuškinančią persvarą.

Atrodė, kad šeštadienio popietė "West Ham" komandai baigsis dar liūdniau, tačiau "plaktukai" grįžo į rungtynes ir pridarė problemų J. Mourinho komandos gynybai.

73-ąją minutę Michailas Antonio sušvelnino atsilikimą, o dar vieną įvartį jau pačioje pabaigoje pridėjo Angelo Ogbonna.

Didesnių problemų dėl pasibaigusio laiko išvengę "Tottenham" futbolininkai bent laikinam grįžo į 6-ąją poziciją.

"West Ham" 2 - 3 "Tottenham"
36' [0 - 1] H-M. Son
43' [0 - 2] L. Moura
49' [0 - 3] H. Kane
73' [1 - 3] M. Antonio
90+6' [2 - 3] A. Ogbonna