Visos rungtynės
Ar "Bayern" turėtų kreiptis į M. Pochettino?
  • Taip, argentinietis yra idealus pasirinkimas
  • Ne, reikia laukti vasaros ir kitų kandidatų
  • Šanso visam sezonui nusipelno H. Flickas

Visos apklausos

J. Mourinho: "Madrido "Real" klube turėjau geriausią karjeros patirtį"


2019-09-13 10:43:38 Real Madrid C.F. Jose Mourinho

Futbolo apžvalgininku šiuo metu dirbantis Jose Mourinho pripažino, kad Madrido "Real" klube turėjo patirtį, kurios nebūtų įgavęs bet kuriame kitame pasaulio klube.

56-erių metų futbolo specialistas Madrido vienuolikei vadovavo nuo 2010 iki 2013 metų. J. Mourinho su "Real" metė iššūkį tuomet lygių tiek Ispanijoje, tiek Europoje neturėjusiai Pepo Guardiolos "Barcai".

"Darbas Madrido "Real" klubą buvo geriausia patirtis, kurią pasisėmiau būdamas tiek kaip treneris, tiek kaip žmogus. Visas pamokas, išmoktas šiame klube, pritaikiau savo karjeroje ir gyvenime", – portugalų televizijai sakė J. Mourinho.

"Iki pat šiol tos akimirkos yra geriausios mano karjeroje, tai buvo kažkas fantastiško", – toliau apie darbą Ispanijos sostinėje kalbėjo strategas.

Florentino Perezas su J. Mourinho atvykimu siekė nutraukti "Barcelona" dominavimą. Kaip teigia pats portugalas, toks iššūkis buvo tai, ko būtent jis kaip treneris ir norėjo.

"Tai, ką "Real" prašė manęs padaryti, labiausiai atitiko mano prigimtį", – pareiškė J. Mourinho.

"Turėjome sustabdyti "Barcelona" komanda nuo tolimesnio mūsų gniuždymo, todėl pergalė 2011-ųjų metų Karaliaus taurės finale buvo svarbiausias mano trofėjus klube.

Po šio triumfo viskas tiesiog pasikeitė kardinaliai. Vėliau mes taip pat laimėjome "La Liga" pirmenybes, Supertaurę, tačiau niekas neprilygo triumfui Karaliaus taurėje.

Vienintelis mano nusivylimas yra tai, kad man nepavyko atvesti komandos į Čempionų lygos viršūnę", – užbaigė J. Mourinho, kurio diriguojamas "Real" tris kartus iš eilės krito Čempionų lygos pusfinalyje.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (9)

My Solskjaer
3 26 09-13 11:39
Jau aišku, į kokį postą taikosi.
CaptainAmerica
1 9 09-13 16:42
Turbut nesu mates geriau kontraatakuojačios komandos nei Mourinho realas. Jis yra ginybinio stiliaus strategas,kuris pirma rupinasi geležine ginyba(kai kurie EF.LT 'ekspertai'turi žodi tam autobusas) o esant progoms žaibiškai kontraatakuoti. Intere ši taktika jam atnešė treble. Realo sudeti buve Ozilas,Di maria,CR7 benzema tesiog budavo raketos ant greitu ataku. Pažiurėkit youtube kas nesuprantat ka kalbu.
TomasHalaMadrid
3 7 09-13 11:03
Cia faktas... As visada uzskaitau COPA DEL REY jei finalas arba kelyje i finala susiduria Real-Barca kitaip Karaliaus taure ar ji laimina barcos ar realo yra meslo kruva!!!
2 4 09-13 14:23
Vaidoshius:
Jo, geri laikai buvo kaip su visais koliodavosi komandoje, kai dūchino Arrogantnaldo šiukšlę, kad daugiau žiūri į veidrodį negu pasirodo aikštelėje :D :D Aišku Barcos grajokų kojos to tikrai nepasiilgo, Madref atmatų gyvuliai šienaudavo kaip su dalgiais, kaip hienos kraujo ištroškę :D Pepe, Khedira, Seriožos šiukšlė, Marcelo, net ir tas pats Xabi Alonso iš elegantiško saugo koks jis buvo virtęs medkirčiu :D Pats fosilija Vertėjas akis badė su pirštais ir teisėjų laukdavo automobilių aikštelėse :D Buvo laikai, iš esmės Ispanijos futbolas ir garbė buvo sumaišyti su šūdais, Ispanijos rinktinė buvo suskaldyta ir sunaikinta komandinė dvasia, bet nemanau ar nors vienas pasakytų, kad tuos tris sezonus nebuvo patys karščiausi ir intriguočiausi El Classico :D Guardiola prieš Vertėją, Messi vaikomas 3-4 pasiutusių gyvulių ir vistiek mušdamas fantastinius solo golus, net ir Tapinaldo rąstas tuo metu (iki 2013 metų, kol beviltiškai suseno ir nebegalėdamas patempti fiziškai būti vedančiu žaidėju tapo vartininko aikštelės stulpu) buvo dar antras po Messi ir realiai buvo galima vadinti komandos vedliu. Kad ir grįžtų fosilija Vertėjas jau tie laikai nebegrįš, o ir šiaip top La Ligos komandose treneriai visiški impotentai, tiek ValMierda, tiek Simeobe, tiek Marcelino, nereikia dar vieno gėdingo lėktuvų statytojo. O šiaip fosilijai Vertėjui jau laikas į merdėjančią pensininkų ir atbrosų lygą, kaip ir visiems totaliai nusibaigusiems atbrosams futbole. Tik norint neparsiduoti variantai gana ne kokie, Milanas ir Rubentuso makleriai atkristų, Napoli Ancelotti dirba pagal reikalavimus tvarkingai, $hinteras skystakiaušiui lažybininkui moka nežmonišką zarplatą, kad paliosuotų po pusmečio kokio. Roma ir Lazio turi per daug savigarbis, kad samdytų tokią atmatą. Gal kokia Sampdoria ar Fiorentina ir priglaustų :D
Kiek pamenu pepas 2012 sezona prapyle
dy_kej
2 3 09-13 13:55
Labai REALus variantas,kad gal ir sugris i Madrida,Mourinho.