Kuri Lietuvos komanda toliausiai nužengs Europos turnyruose?
  • Marijampolės "Sūduva"
  • "Kauno Žalgiris"
  • Vilniaus "Žalgiris"
  • Vilniaus "Riteriai"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Mourinho: "Mes turėjome laimėti šias rungtynes"


"Manchester United" komandos treneris Jose Mourinho išgyveno dar vieną išbandymą – jo vadovaujami "raudonieji velniai" neleido Londono "Arsenal" komandai iš Mančesterio įsivežti pergalės.

"Arsenal" ir "Man Utd" klubų susirėmimas baigėsi lygiosiomis 2:2. "Kanonieriai" net du kartus pirmavo šiose rungtynėse, tačiau J. Mourinho po susitikimo buvo įsitikinęs, kad varžovai pasiekė teigiamą rezultatą tik dėl to, kad jo komanda pernelyg dažnai klydo.

"Šiandien mes baudėme patys save. Tai labai, labai sudėtinga, tačiau žaidėjai parodė savo atsidavimą", - teigė portugalas.

"Nuo pat pirmos minutės buvo matomas fantastiškas požiūris į rungtynes. Daugelis žaidėjų yra susidūrę su sunkumais, tačiau kai kurie iš jų vis tiek pademonstravo gerą žaidimą.

Mes turėjome laimėti rungtynes. Suklydome abu kartus, kai jie įmušė savo įvarčius. Padarėme ir tokių klaidų, kuriomis jie pasinaudoję galėdavo sukurti pavojingas kontratakas", - tęsė J. Mourinho.

Po rungtynių sulaukęs klausimo, ar komandoje trūksta talento, jeigu lygintume ją su kitomis aukščiausio lygio "Premier" lygos ekipomis, J. Mourinho pareiškė: "Yra dalykai, kurių aš negaliu gauti iš jų (žaidėjų - red). Tai yra viskas, ką galiu pasakyti."

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (12)

M-NUS
8 31 12-06 10:57
Ar kada nors yra buvę, kad Mauras neturėjo laimėt rungtynių? United galėtų prieš Leeds krist 4-0 ir Mauras visvien sakytų, kad rezultatas turėjo būt jų naudai
INhabitor
2 2 12-06 20:11
Eurofootball adminai, susimilkit - padirbėkit ant objektyvesnių antraščių... Nu tiek jau varot ant to Mauro. Perfrazuojat ir paimat iš konteksto clickbaitą heiteriams pakurstyt ir jojat ant to nuvaryto arklio vis dar. Atsibodo!
Gaucho
2 2 12-06 13:43
Šiaip nesitikėjau kad bus lygiosios turėjo Mauras išnaudot proga kai nebuvo šitiek saugu Arsenale. Juokinga
 apl8
4 4 12-06 13:11
Bet du kartus atsilikinejot ir keistu kuriozisku rungtyniu deka isneset sveika kaili. Buvau isitikines kad Arse laimes, nes nesveikai gerai zaidzia antrus kelinius,o po pirmo neatsilikinejo kaip jiem iprasta, bet arsei ne kokia diena buvo zaidziant antra kelini,i mauras ne bloga ginybos taktika pasirinko
Forza Juve CR7
9 3 12-06 12:34
o va gerai db neberasines belekokie neaiskus, prisiminiau accaunta