Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Mourinho sutiktų dirbti "Lyon" arba "Monaco" klube


Į trenerio kėdę artėjančią vasarą grįžti ketinantis Jose Mourinho mato save "Ligue 1" pirmenybėse, skelbia "L'Equipe".

Minėto šaltinio teigimu, J. Mourinho nesulauks darbo pasiūlymo geriausiame šalies klube – PSG sieja ateitį su Thomu Tucheliu. Visgi tai portugalo nejaudina – jis sutiktų dirbti kitose dvejose komandose.

J. Mourinho dėmesį yra patraukę "Lyon" ir "Monaco" klubai. Pastarasis šį sezoną išgyvena tikrą žaidimo krizę, tačiau turi nemažas finansines galimybes. Visgi "Monaco" nėra pati realiausia portugalo karjeros stotelė, nes į komandą neseniai sugrįžo Leonardo Jardimas, kuris vargu, ar bus atleistas antrą kartą per sezoną.

"L'Equipe" laikosi nuomonės, kad "Lyon" yra pagrindinis klubas, kuris gali prisivilioti J. Mourinho. Dabartinio trenerio Bruno Genesio sutartis su klubu baigiasi po šio sezono, todėl jau kurį laiką yra kalbama, kad "Lyon" ieškos naujo stratego.

"Lyon" prezidentas Jeanas-Michelis Aulas yra už šią idėją. Pasak šaltinio, "Lyon" klubui įgyvedinti šį tikslą gali padėti investuotojai iš Kinijos bei iš parduotų žaidėjų sukauptos santaupos. 

J-M. Aulas jau ne pirmą kartą taikosi į J. Mourinho. 2010 metais "Lyon" kvietėsi strategą, tačiau tuomet nebuvo finansiškai pajėgūs konkuruoti su Madrido "Real".

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (4)

M-NUS
3 12 03-28 15:05
dy_kej:
Kažkaip Lyon per žemas lygis Mourinho.Vargu,ar pavyks kažką nuveikti Prancūzijoje su jais.Su PSG turbūt ir UCL būtų paėmęs,o su Lyon gal tik kokią taurę laimėtų.
Su PSG taurę? Jis jeigu Pogbos nesuvaldė, sėkmės jam su Neymaru ir CO. Tokia komanda CL ir be trenerio turėtų UCL imt. Jei United sugebėjo nugramzdint į dugną, kodėl galvoji, kad PSG pakeltų į viršų?
Stebetojas
1 2 03-28 19:43
Geriausias variantas jei jis aplamai is futbolo pasitrauktu su savo futbolo stilium
dy_kej
26 5 03-28 13:33
Kažkaip Lyon per žemas lygis Mourinho.Vargu,ar pavyks kažką nuveikti Prancūzijoje su jais.Su PSG turbūt ir UCL būtų paėmęs,o su Lyon gal tik kokią taurę laimėtų.