Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Valdano: "Zidane'as pasielgė herojiškai sugrįžęs į tokį "Real"


Buvęs Madrido "Real" ekipos futbolininkas ir sporto direktorius Jorge Valdano mano, kad Zinedine'as Zidane'as pasielgė herojiškai, sutikęs grįžti į "baltųjų" klubą.

Z. Zidane'as į Madrido ekipą sugrįžo po to, kai ši pasitraukė iš kovos dėl visų įmanomų trofėjų. Z. Zidane'ui prikelti komandą paskutiniais mėnesiais taip pat nepavyko, tačiau vasarą yra laukiamas didžiulės permainos.

Pasak J. Valdano, Z. Zidane'as šiuo sugrįžimu parodė, kad nesijaudina dėl savo reputacijos, kurią susikūrė per pirmus 2,5 metų "Real" klube.

"Madrido komandos įvaizdis per šiuos metus stipriai sumenko", – pokalbį pradėjo J. Valdano. – Aš Zidane'o sugrįžimą laikau herojišku poelgiu iš jo pačio pusės. Jis nusipelno statulos prie "Santiago Bernabue" stadiono kampo, kurį jie ketina nugriauti dėl prekybos centro, ir kitos Florentino Perezo sode".

"Šiai komandai reikia pokyčių, klubas privalo aktyviai veikti žaidėjų perėjimų lange, kuriame jie praktiškai nevaidino jokio vaidmens pastaruosius keletą metų.

Klubas stipriai vėluoja su darbais, kurie turėjo būti padaryti anksčiau. Dabar jiems reikia prisivilioti bent penkis ar šešis garsius futbolininkus", – teigė J. Valdano.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

TomasHalaMadrid
0 1 05-23 14:54
>... Nu tu ir grybas, bet konkretus... Haliaviskai, tai cia tave per merliu dare!!!
1 1 05-23 15:48
gal geriau 5-6 gerus futbolininkus, o ne "garsius"