Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

Jaunas lietuvis sukirto rankomis su "Benfica" klubu


2019-01-09 16:05:16 SL Benfica

Talentingas lietuvis Vilius Armalas išvyksta rungtyniauti į Portugaliją – jis sukirto rankomis su Lisabonos "Benfica" klubu.

Portugalijos klubas oficialioje svetainėje informavo, kad su buvusiu Kauno "Stumbro" auklėtiniu pasirašė 4,5 metų kontraktą. Jis šiuo metu treniruojasi su U-19 komanda, kartais prisijungia ir prie U-23 vaikinų grupės.

"Padėjus parašą man kurį laiką buvo sunku suprasti, kas įvyko. Emocijos tik pačios geriausios. Turbūt tai kiekvieno jauno lietuvio svajonė. Gruodžio mėnesį savaitę laiko treniravausi su "Benfica" jaunimo komandomis.

Sužinojau, kad palikau gerą įspūdį, tačiau konkretaus pasiūlymo nebuvo. Po švenčių man pranešė, kad laukia grįžtančio ir nori, kad tapčiau pilnaverčiu šio nuostabaus klubo dalimi", - įspūdžiais su fcstumbras.lt dalinosi V. Armalas.

18-metis vidurio gynėjas praėjusias metais debiutavo A lygoje ir yra reguliariai kviečiamas į Lietuvos 19-mečių rinktinę.

Lietuvis dar vasarą buvo išvykęs į Italiją, kur jo sugebėjimus tikrino "Serie B" lygos atstovė – "Perugia".

Straipsnio įvertinimas: 16 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (5)

1 55 01-09 16:26
Pernelyg daug jau tokių amžinai perspektyvių futbolininkų mačiau. Didžiausios sėkmės tik kad tai nebūtų pirma ir paskutinė antraštė
5 2 01-09 22:18
ka jau ka, bet gynejus Lietuva moka stampuoti