Jaunimo rinktinė Ispanijoje pralaimėjo  (papildyta) © Eurofootball.lt
Nesėkmę Ispanijoje patyrė Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinė, nepaisant neblogo žaidimo Onteniento "El Clariano" stadione 4 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje nusileidusi Ispanijos bendraamžiams ir patyrusi trečiąją nesėkmę turnyrinėje lentelėje išlikusi ketvirtoje vietoje.

Kitose Europos čempionato atrankos 7 grupės varžybose grupės lyderė Belgija sužaidė lygiosiomis 1-1 su Serbija ir Juodkalnija, o Bosnija ir Hercogovina 4-1 išvykoje įveikė San Mariną.

U21 Ispanija 2 - 0 Lietuva U21
58' [1 - 0] Hector Font
73' [2 - 0] Jonathan Soriano

Lietuvos U-21 rinktinė:
Malinauskas; Kazlauskas, Bagužis, Mikuckis, Skroblas; Mikoliūnas (45' Kavaliauskas), Panka, Kalonas (79' Ivaškevičius), Miceika, Lukša;Rimkevičius (76' Šidlauskas).

Rungtynės prasidėjo lietuvių vartų apgultimi. Penktą minutę į vartus smūgiavo Iniesta, tačiau į šį smūgį puikiai sureagavo Malinauskas, permetęs kamuolį per vartus. Sužaidus apie dvidešimt minučių baudos aikštelėje griuvo Llorente, bet teisėjas iš Škotijos ispanui leido suprati, kad už kitą tokį epizodą bus rodoma kortelė už vaidybą.

Praėjus vos minutei tas pats Llorente prašoko Malinauską ir smūgiavo į vartus, bet pataikė į vartų tinklą iš kitos pusės. Kėliniui įpusėjus, lietuviai atsitiesė ir netgi peremė iniciatyvą. Vienoje iš atakų Miceika atidavė puikų perdavimą Kalonui, kuris išbėgo vienas prieš ispanų vartų sargą Moya, tačiau lietuvis smūgiavo tiesiai į varžovą.

Dar po kelių minučių Mikoliūnas per pusę aikštės perdavė kamuolį Rimkevičiui, kuris įkirtęs į baudos aikštelę bandė atiduoti kamuolį centre buvusiam Pankai, tačiau ispanų gynėjai sužaidė be priekaištų ir likvidavo pavojų.

Bene realiausia Lietuvos jaunimo rinktinės proga pirmajame kėlinyje buvo jau per teisėjo pridėtą minutę. Pargriovus Mikoliūną buvo skirtas baudos smūgis iš 25 metrų. Mušė Mikuckis ir mušė labai stipriai bei tiksliai, bet stovėjęs ant vartų linijos ispanų gynėjas galva išmušė kamuolį už galinės linijos.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo Ispanijos atakomis. Sužaidus dešimt minučių Llorente galva smūgiavo virš vartų, o sužaidus dar kelias minutes Hectoras Font'as iš po Kazlausko kojų pasiuntė kamuolį i tinklą ir išvedė ispanus į priekį. Lietuviai bandė atsitiesti ir jiems beveik pavyko. Po Miceikos perdavimo Rimkevičius galva smūgiavo visiškai šalia vartų.

72 minutę po keitimo pasirodęs Jonathanas Soriano iš maždaug 45 metrų permetė iš vartų toli išėjusį Malinauską ir palaidojo visas lietuvių viltis kažką pakeisti tose rungtynėse. Mačui artėjant į pabaigą Kavaliauskas pradėjo maudyti ispanų gynėjus ir po vieno iš šių reidų Lukša gavo kamuolį prie baudos aikštelės, bet deja jo smūgis skriejo visiškai šalia vartų.

Rungtynėms pasibaigus Ispanijos kaimelyje prasidėjo tikra fiesta, kuri buvo panaši į Lietuvoje švenčiamus naujuosius metus. Ispanų jaunimas nugalėjo ir iki dviejų taškų sumažino atsilikimą nuo grupės antroje vietoje esančių serbų.