Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J.Bartomeu: kovoje dėl P.Pogba negalėjome prilygti pinigais "Man Utd"


"Barcelona" komandos prezidentas Josepas Bartomeu atskleidė, jog 2016 metais jo vadovaujamas klubas aktyviai kovojo dėl Turino "Juventus" saugo Paulio Pogba, tačiau negalėjo varžytis su "Man Utd" siūlomais pinigais.

"2015-ųjų vasarą, kai prancūzas dar priklausė "Serie A" ekipai, mes paprasčiausiai pasakėme "Juventus", jog jei vieną dieną italai ketins parduoti Pogba, mes taip pat būsime susidomėję.

Kai Turino komanda nusprendė tai padaryti, jie mums atskleidė sandorio sumą ir tuomet negalėjome pateikti tokių pat pinigų.

Taigi, P. Pogba išvažiavo į Mančesterį ir taip saugas kelia komandą į aukštesnį lygį, nes yra vienas iš dabartinių futbolo pasaulio žvaigždūnų", - sakė J.Bartomeu.

Būtent prieš Mančesterio klubą katalonai kovos Čempionų lygos ketvirtfinalio etape.

"Esu įsitikinęs, jog kitą sezoną "raudonieji velniai" pretenduos į "Premier" lygos auksą, o šiemet - į Čempionų lygos nugalėtojų titulą", - sakė vadovas.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

0 12 04-08 22:53
Atsake I visu rupimus klausimus be jokiu issipi... barselona negali prilygti nes turi Mesi ir dar vienas brangininkas butu nasta klubui :-D
0 4 04-09 08:33
Pasakėčios, tai gi atrado po to kai Neymarą pardavė už išpirkos sumą. Nebūtų įvykęs šitas netikėtas transferis, kažin ar būtų žaidę barcoj tiek Dembele, tiek Cautinho