Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Jonavos komandoje žais E. Veliulis


2018-01-19 12:12:00

„Jonava” ir toliau aktyviai formuoja sudėtį ateinančiam sezonui – penktadienį komandą papildė dar vienas žaidėjas. Ekipai atstovaus 25-erių saugas iš Panevėžio Ernestas Veliulis. Praėjusį sezoną jis vilkėjo Marijampolės „Sūduvos” marškinėlius ir tapo A lygos čempionato nugalėtoju.

E. Veliulis savo karjerą pradėjo gimtajame Panevėžyje – atstovavo Panevėžio „Ekrano” U19 komandai. 2010-siais saugas pasirašė sutarį su Pakruojo „Kruoja”, kur žaidė iki 2013-ųjų sausio. Tai buvo paskutinė karjeros stotelė prieš pradedant legionieriaus karjerą Rygos „Daugava” ekipoje. Tačiau sezonui įpusėjus, saugas buvo paskolintas Klaipėdos „Atlanto” komandai, kur praleido penkis mėnėsius prieš sugrįždamas į Rygą.

Pasibaigus kontraktui su Latvijos komanda, E. Veliulis vėl persikėlė į Klaipėdą, kur apsivilko „Klaipėdos granito” marškinėlius. Po sėkmingo sezono pajūrio ekipoje, 2015-aisiais Ernestas pasirašė kontraktą su „Sūduva”.

Per sėkmingiausią, tris metus trukusį karjeros etapą Suvalkijoje, saugas spėjo įmušti 18 įvarčių. Puikus E. Veliulio žaidimas neliko nepastebėtas ir panevėžietis sulaukė kvietimo debiutuoti nacionalinėje Lietuvos futbolo rinktinėje 2016-ais. 

Pasibaigus 2017-ųjų sezonui, beveik mėnesį trukusios derybos su sportininku buvo sėkmingos ir jis prisijungė prie Jonavos komandos.

- Kodėl pasirinkai Jonavą?

- Jonava pasiūlė geriausias sąlygas. Manau, jog yra formuojama stipri komanda, o jai keliami tik patys aukščiausi tikslai, tad nusprendžiau priimti šį iššūkį.

- Koks esi žaidėjas aikštėje?

- Turiu pripažinti, jog nemėgstu kalbėti apie save. Kovoju, stengiuosi padėti komandai kaip tik galiu. Žinoma, jog mėgstu mušti įvarčius ir dalinti rezultatyvius perdavimus.

- Kokie tavo asmeniniai tikslai šiam sezonui?

- Kiekvienose varžybose pasirodyti kuo geriau, ir tikiuosi, taip padėti komandai.

- O komandiniai?

- Tik patys aukščiausi. Tikiuosi, jog laimėsime kuo daugiau rungtynių ir galėsime kovoti dėl čempionų titulo.

- Ko galėtumei palinkėti Jonavos futbolo bendruomenei?

- Noriu, kad komandos gerbėjai niekada nenusisuktų nuo ekipos. Nesvarbu, kaip jai sekasi, reikia visada karštai palaikyti. Tikiuosi, jog tribūnos šį sezoną bus dar pilnesnės ir garsesnės nei praeitą.

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
zabediejus
1 7 01-19 12:25
laikas i uzsieni vaziuot o ne i jonavas.
Anbo
2 6 01-19 12:46
zabediejus:
laikas i uzsieni vaziuot o ne i jonavas.
Jeigu būtų gerų pasiūlymų iš užsienio klubų, tai ir važiuotų. Reiškia tokių pasiūlymų nėra
G
1 2 01-19 12:43
Keista, kad Sūduvoj nežais, dabar žingnis atgal. Įdomu ka reiškia tos jo minimos geresnės salygos, nes jeigu Jonava išgali daugiau sumokėti, turbūt Sūduva nesiūlo labai daug, nes turbut turi planu nusipirkt kažka brangesnio.
eee
0 0 01-19 16:30
Anbo:
Jeigu būtų gerų pasiūlymų iš užsienio klubų, tai ir važiuotų. Reiškia tokių pasiūlymų nėra
nesupratai turbut ka norejo parasyt. jis norejo pasakyt ka veliuliuj daug nenori moket gal , nes investuoja suduva i uzsieniecius pinigus