Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Jorginho: "Džiaugiuosi, kad šį sezoną žmonės gali matyti geresnį mano žaidimą"


2019-11-15 16:52:41 Chelsea FC

2018 metų vasarą į Londono "Chelsea" atvykęs vidurio saugas Jorginho išgyveno ne patį sėkmingiausią pirmąjį sezoną Anglijoje.

Vis tik 27-erių italas puikiai įsipaišė Franko Lampardo schemose ir šį sezoną tapo svarbia komandos dalimi aikštės viduryje.

Pats futbolininkas, duodamas interviu klubo žurnalui, džiaugėsi, kad sugebėjo užtildyti savo kritikus.

"Džiaugiuosi, kad šį sezoną žmonės gali matyti geresnį mano žaidimą. Dabar jie mato tikrąsias mano galimybes ir dėl to esu labai laimingas.

Smagu, jog fanai pastebi pagerėjusį mano žaidimą. Man tai yra tarsi atlygis, kurį gaunu už sunkų darbą. Sirgaliai dabar supranta, kokio plano žaidėjas yra Jorginho, o man labai patinka jausti jų palaikymą", - kalbėjo Jorginho.

F. Lampardas italą net paskyrė komandos vicekapitonu, o pats Jorginho atskleidė, kad mėgaujasi savo naujosiomis pareigomis.

"Man tai labai patinka. Manau, kad esu pajėgus prisiimti šią atsakomybę ir padėti komandos draugams. Mano karjeroje tai yra nauja patirtis, tačiau tai tikrai nepakeitė manęs kaip asmenybės", - pridėjo "Chelsea" ekipos saugas.

Italas šį sezoną jau spėjo sužaisti 17 rungtynių, per kurias pelnė 4 įvarčius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (1)

DeividaCFCs
1 4 11-15 18:56
Jorginho šį sezoną yra tiesiog nuostabus ir yra tas žaidėjas, kuris yra labai svarbus tiek gynyboje, tiek kuriant atakakas. Apskritai galima jį laikyti tokia kaip jungtimi tarp puolimo ir gynybos "Chelsea" ekipoje. Tiesa ir Kovacic nuostabią formą pagavęs pastaruoju metu, tad Lampardui dabar bus tikras galvos skauskmas kaip juos visus sutalpinti aikštėje, kuomet traumas išsigydė Kante.
11 0 11-15 22:02
Sveiki, atsisiuskite Monese programele, registruodamiesi iveskite pakvietimo koda EDGAR453 , uzsisakykite nemokama kortele ir gaukite 15 Euru dykai atlike pirma atsiskaityma su sia kortele ( pinigai ikris per 48 val.) .