"Juventus" atsarginiai išsprendė reikalus Portugalijoje, "Sevilla" nukovė Anglijos čempionus (VIDEO)

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį buvo sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės.

Į kovą stojo "Porto" - Turino "Juventus" ir "Sevilla" - "Leicester" komandos. Pirmoji akistata įvyko Portugalijoje, antroji - Sevilijoje.

"Juventus" nuo pat susitikimo pradžios stengėsi ilgiau kontroliuoti kamuolį. Abi komandos nesukūrė itin pavojingų progų pasižymėti ir "Porto" sirgalius staiga šokiravo dvi žaibiškas geltonas korteles užsidirbęs A.Tellesas, kuris 27-ąją minutę buvo išvarytas iš aikštės.

Nepilnos sudėties likusi šeimininkų komanda buvo priversta užsidaryti gynyboje - pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 0:0.

Turino ekipa stengėsi atakuoti, tačiau I.Casillaso nuginkluoti italams nepavyko. Bandydamas pagyvinti žaidimą "Serie A" čempionų treneris M.Allegri atliko keitimą - galimybę pasireikšti gavo puolėjas M.Pjaca, kuris žaibiškai pelnė pirmąjį įvartį - 1:0 (72'). Po poros minučių pasirodęs D.Alvesas taip pat pasinaudojo savo šansu - 2:0 (74').

Svečiai galėjo pelnyti ir trečiąjį įvartį, tačiau S.Khedira smūgiavo šalia vartų.

"Porto" - "Juventus" 0:2

Kitame susitikime "Sevilla" 2:1 namuose palaužė "Leicester City" komandą.

Ispanai pirmieji sukūrė šansą pasižymėti, tačiau 14-ąją min. J.Correa nerealizavo 11 metrų baudinio.

Visgi šeimininkai 25-ąją min. įgijo pranašumą, kai tiksliai mušė P.Sarabia.

Antrojo kėlinio viduryje pasižymėti sugebėjo ir J.Correa (62'), tačiau šeimininkams nuotaiką sugadino J.Vardy, kuris atkūrė Anglijos čempionų šansus atsirevanšuoti savų sirgalių akivaizdoje (73') - 2:1.

"Sevilla" - "Leicester City" 2:1

Startinės sudėtys:

"Porto": Casillas, Pereira, Marcano, Neves, Brahimi, André Silva, Telles, Héctor Herrera, Danilo, Felipe, Soares.

"Juventus": Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.

"Sevilla": Rico, Rami, Lenglet, Escudero, Sarabia, Nasri, N'Zonzi, Vitolo, Mariano, Correa, Jovetič.

"Leicester": Schmeichel, Simpson, Morgan, Huth, Fuchs, Albrighton, Drinkwater, Ndidi, Musa, Mahrez, Vardy.

„Porto“ 0 - 2 „Juventus“

89' I.Marcano ("Porto") - geltona kortelė

85' H.Herrera ("Porto") - geltona kortelė

74' D.Alvesas ("Juventus") pelno įvartį

71' M.Pjaca ("Juventus") atidaro svečių įvarčių sąskaitą

50' S.Lichtsteiner ("Juventus") - geltona kortelė

45' M.Perreira ("Porto") - geltona kortel4

27' A.Telles - antra geltona kortelė ir išvarymas iš aikštės

25' A.Telles ("Porto") - geltona kortelė

„Sevilla“ 2 - 1 „Leicester City“

90' D.Carrico ("Sevilla") - geltona kortelė

77' S.Escudero ("Sevilla") - geltona kortelė

72' J.Vardy ("Leicester City") rezultatą sušvelnino - 2:1

62' J.Correa (Sevilla") rezultatą padvigubino

25' P.Sarabia ("Sevilla") pelnė pirmąj įvartį

15' J.Correa (Sevilla") neįmušė 11 m baudinio