Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Juventus" dėl C. Ronaldo bylos vasarą nevyks į JAV


2019-03-21 18:01:32 Cristiano Ronaldo Juventus FC

Turino "Juventus" gerbėjai Jungtinėse Amerikos Valstijose kitą vasarą savo numylėtinių nepamatys – "senoji senjora" sezono pasiruošimą perkėlė į Aziją.

"Juventus", kaip ir daugelis Europos grandų, vasaromis vykdavo į JAV, kur yra organizuojama Čempionų taurė. Visgi 2019 metų vasarą buvo atsisakyta šių planų, o pagrindinė to priežastis – Cristiano Ronaldo.

Portugalui yra pareikšti kaltinimai dėl Kathryn Mayorga išprievartavimo. Byla yra perduoda Las Vegaso policijai, kuri yra pradėjusi tyrimą dėl K. Mayorga pareiškimo, kad C. Ronaldo 2009 metais ją išprievartavo ir už tylą sumokėjo 375 tūkst. eurų.

Norėdamas išvengti netikėto policijos vizito, C. Ronaldo greitu metu į JAV nevyks, kaip ir jo atstovaujama "Juventus" komanda.

"Juventus" vasarą lankysis Singapūre ir Kinijoje.

Straipsnio įvertinimas: 3 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (10)

9 40 03-21 19:04
Stebetojas:
Jei toks nekaltas tai kodel atsaukia kelione i JAV net
Prie ko cia "Jei toks nekaltas tai kodel atsaukia kelione i JAV". Paprasciausiai bijo, kad kol vyksta tyrimas, gali jam nebeleisti isvykti is JAV.
2 6 03-22 07:34
Buvo ar nebuvo ,ne mum sprest.O jai ir buvo ,tai *** zajava rašo po 10metų vistiek jau nieko neįrodys ,nebent vagina užspaudus laikė ir net tokiu atveju neįrodytų .Jai sumokėjo ūž tyla ir paiimiai tai ir tylėk tada dd.Aš manau ,kad čia tiesiog bandymas apšmeišt.Ir dar nežinau koki JAV įstatymai dėl prostitucijos ,nes jai ji ėmė pinigus po visko ,tai būtų prostitucija ir jai pačiai baudžiakas.
1 3 03-22 11:05
Alvydas30:
Uz mesi normalesnis betkokiu atveju
keistas tui zmogus alvydeli cia apie messi nieks net nesneka net straipsnis niekaip su juo nesusijes tai aik savo sitas mintis isreiksti po straipsniu apie barca ar kazka susijusio su messi o tai cia isvis kazkoke lempa parasiai svarbu pakomentuoti
2 2 03-22 10:01
Baigėsi babkės. Reikia daugiau..
10 7 03-22 06:11
Stebetojas:
Jei toks nekaltas tai kodel atsaukia kelione i JAV net
Uz mesi normalesnis betkokiu atveju