Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Juventus" ir "Inter" susidomėjo A. Sanchezu


2018 metų sausį "Manchester United" ekipą papildęs Alexis Sanchezas toli gražu nedavė komandai tiek naudos, kiek iš jo buvo tikimasi.

Šį sezoną čilietis per 27 rungtynes pelnė vos du įvarčius bei atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Neabejojama, kad "raudonieji velniai" vasarą sieks parduoti krašto puolėją.

"Sky Sports" šaltiniai Italijoje praneša, kad A. Sanchezo paslaugomis susidomėjo du Italijos futbolo grandai - "Juventus" bei "Inter".

Skelbiama, kad čiliečio agentas jau buvo susitikęs su abiejų klubų vadovais bei aptarė galimą žaidėjo persikėlimą į Italiją.

Tiesa, perėjimui gali sutrukdyti milžiniška futbolininko alga, kurią jis gauna Mančesteryje. Prieš kurį laiką net pasirodė pranešimų, jog "raudonieji velniai" yra pasiruošę sumokėti dalį algos, kad čilietis sutiktų palikti komandą.

A. Sanchezas "Man Utd" gretose iš viso spėjo sužaisti 45 rungtynes, pelnyti 5 įvarčius bei atlikti 9 rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (4)

1 3 05-17 21:46
Kadangi Icardi viena koja Juvei,tai panasu,kad Alexis viena koja intere
0 1 05-18 16:55
Barca galetu pasiimt ji jai pigiai atiduotu man jis vienas geriausiu zaideju yra kuris siaip sugeba dirbti aiksteje kaip uz 2 tiek puolime dalyvauja tiek ginyboje