• Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

"Juventus" namie lengvai sutvarkė reikalus su "Chievo"

2019-01-21 23:27:18 Serie A Juventus FC

Laimėję Italijos Supertaurę Turino "Juventus" futbolininkai nėra linkę mažinti apsukų ir pirmadienį namie 3:0 susitvarkė su "Chievo" vienuolike.

Pirmojo įvarčio nereikėjo laukti ilgai ir rungtynių pradžioje pasižymėjo D. Costa, artėjant pirmajam kėliniui prie pabaigos dar vieną įvartį pelnė E. Canas.

Antrojo kėlinio pradžioje C. Ronaldo nerealizavo baudinio, tačiau artėjant mačui prie pabaigos įvartį pelnė D. Rugani.

"Juventus" Italijos pirmenybėse vis dar nėra pralaimėjęs. "Senoji senjora" nuo artimiausių persekiotojų turi net 9 taškų pranašumą.

"Chievo", iškovojusi vos vieną pergalę, užima paskutinę poziciją turnyrinėje lentelėje.

"Juventus" 3:0 "Chievo"
13' [1:0] D. Costa
45' [2:0] E. Can
84' [3:0] D. Rugani