• Neturiu nuomonės

"Juventus" namuose nesugebėjo įveikti "Sassuolo", "Inter" kyla į pirmąją vietą

2019-12-01 15:26:31 Serie A

Sekmadienį tęsiasi "Serie A" 14-ojo turo kovos.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Turine, kur vietos "Juventus" tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su "Sassuolo" ekipa.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir 20-ąją minutę išsiveržė į priekį po tikslaus tolimo Leonardo Bonucci smūgio.

"Sassuolo" rezultatą išlygino vos po trijų minučių, kai Jeremie Boga perkėlė kamuolį per varžovų vartininką.

47-ąją minutę gynyboje nesėkmingai sužaidė Matthijsas de Ligtas, kuris atidavė kamuolį varžovui Francesco Caputo, kurio smūgį itin nesėkmingai bandė atremti Gianluigi Buffonas ir svečiai išsiveržė į priekį.

"Juventus" rezultatą išlygino 67-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Cristiano Ronaldo.

Per likusi laiką nė viena komanda nesugebėjo pasižymėti ir pasidalino po tašką.

Lyderių kluptelėjimu pasinaudojo Milano "Inter" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 įveikė SPAL futbolininkus.

Lautaro Martinezas 16-ąją minutę preciziškai tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

41-ąją minutę tas pats argentinietis smūgiu galva padvigubino "Inter" pranašumą.

50-ąją minutę po Mattia Valoti įvarčio SPAL atsilikimą sušvelnino, tačiau per likusį laiką rezultato išlyginti nebesugebėjo.

"Inter" po šios pergalės pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

"Napoli" 1:2 "Bologna"
41' [1:0] F. Llorente
58' [1:1] A. Skov Olsen
80' [1:2] N. Sansone

"Lazio" 3:0 "Udinese"
9' [1:0] C. Immobile
36' [2:0] C. Immobile (11 metrų baudinys)
45+1' [3:0] L. Alberto (11 metrų baudinys)

"Parma" 0:1 "AC Milan"
88' [0:1] T. Hernandez

"Verona" 1:3 "Roma"
17' [0:1] J. Kluivert
21' [1:1] D. Faraoni
45' [1:2] D. Perotti (11 metrų baudinys)
90+2' [1:3] H. Mkhitaryan

Straipsnio įvertinimas: 3 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (67)

3 14 12-01 19:40
Gaidoshiau tik neverk, jog Interas aplenkė tavo mėgstamiausio žaidėjo komandą
GedBuz
0 8 12-01 21:06
Tai kas labiau suklydo: De Ligtas ar Bufonas? Abudu sužaidė tragiškai. Bufono žiauri kliurka, bet tos kliurkos galėjo nebūti, jei ne jaunuolis su savo eiline klaida. Išvis kodėl jis ten spyrė? Bufonas aiškiai rodė nuspirti į dešinę, kur jokio varžovo nebuvo, tai ne jis paima ir pafasuoja priešininkui. Netempia Ligtas dar komandos lygio, labai dažnai jis klysta, jau ne pirmą kartą kainuoja įvartį, ir pats yra įmušęs Juvei...