"Juventus" nesugebėjo įveikti "Lecce" ekipos, "Inter" prarado taškus mače su "Parma"

Šeštadienį tęsiasi Italijos "Serie A" devintojo turo kovos.

Netikėtai taškus prarado Turino "Juventus" ekipa, kuri išvykoje tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su "Lecce".

Gonzalo Higuainas 15-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau "Juventus" ekipos puolėjo įvartis po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas dėl nuošalės taisyklės pažeidimo.

Svečiai 50-ąją minutę sugebėjo išsiveržti į priekį - 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Paulo Dybala.

Vis tik jau 56-ąją minutę "Lecce" rezultatą sugebėjo išlyginti, kuomet 11 metrų baudinį kitoje aikštės pusėje realizavo Marco Mancosu.

Per likusį laiką nė viena ekipa nebesugebėjo pasižymėti ir pasidalino po tašką.

"Juventus" šiame susitikime vertėsi be Cristiano Ronaldo, kuriam buvo suteiktas poilsis.

"Juventus" kluptelėjimu nesugebėjo pasinaudoti Milano "Inter" ekipa, kuri namuose tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su "Parma".

"Inter" 23-ąją minutę išsiveržė į priekį po Antonio Candreva tikslaus smūgio, tačiau "Parma" vos po trijų minučių rezultatą išlygino - pasižymėjo Yannas Karamohas.

Svečiai 30-ąją minutę jau buvo priekyje - įvartį pelnė Gervinho.

Milano ekipa rezultatą sugebėjo išlyginti pačioje antrojo kėlinio pradžioje, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė Romelu Lukaku.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių nepelnė ir įsirašė po tašką į turnyrinę lentelę.

"Genoa" 3:1 "Brescia"
34' [0:1] S. Tonali
66' [1:1] K. Agudelo
75' [2:1] C. Kouame
79' [3:1] G. Pandev