"Juventus" palaužė "Parma", "Inter" po pertraukos sutriuškino "Bologna"

„Serie A“ pirmenybėse ir vėl visos akys nukrypo į Turino „Juventus“ bei Cristiano Ronaldo. Vis dėlto futbolo fanams dar teks palaukti portugalo įvarčio Italijoje.

Nepaisant to, „Juventus“ 2:1 palaužė „Parma“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Italijos čempionai į priekį išsiveržė jau antrąją minutę, kai po nesusipratimo baudos aikštelėje įvartį vos iš kelių metrų įmušė Mario Mandžukičius.

Vis dėlto po pusvalandžio rezultatą iš dar artimesnės distancijos išlygino Gervinho.

Nepaisant to, sužaidus beveik valandą „Juventus“ ekipą į priekį galutinai išvedė Blaise‘as Matuidi.

Tuo metu Milano „Inter“ ekipa su savo varžovais susitvarkė po pertraukos, kai 3:0 nugalėjo „Bologna“.

Aikštės šeimininkams laikytis pavyko daugiau negu valandą. Vis dėlto Radja Nainggolanas 67-ąją minutę išvedė „Inter“ į ekipą į priekį.

Kai „Bologna“ buvo priversta vis daugiau rizikuoti, „Inter“ juos kiekvieną kartą baudė. 82-ąją minutę įvartį įmušė Antonio Candreva, o po trijų minučių visiškai „Bologna“ ekipos viltis sužlugdė Ivanas Perišičius.

„Parma“ 1:2 „Juventus“
2‘ [0-1] M. Mandžukič
33‘ [1-1] Gervinho
58‘ [1-2] B. Matuidi

„Bologna“ 0:3 „Inter“
67‘ [0-1] R. Nainggolan
82‘ [0-2] A. Candreva
85‘ [0-3] I. Perisič