"Juventus" prarado taškus prieš "SPAL", "Sassuolo" palaužė "Udinese" (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse užfiksuotas netikėtas rezultatas. Turino „Juventus“ ekipa nesugebėjo įveikti „SPAL“ futbolininkų ir turėjo pasitenkinti lygiosiomis 0:0.

Apie „SPAL“ žaidimą daug ką pasako tai, kad jie kamuolį kontroliavo tik 35% laiko ir tik tris kartus smūgiavo į vartus, kai „Juventus“ – 11.

„Serie A“ čempionai daugiau progų susikūrė antrajame kėlinyje. Tačiau tiek Paulo Dybalai, tiek Gonzalo Higuainui sėkmė nesišypsojo, o pasižymėti taip ir nepavyko.

Tuo metu „Sassuolo“ ekipa 2:1 (1:1) sugebėjo palaužti „Udinese“ ekipą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 42-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus pasiuntė Ali Adnanas. Tačiau jau po dviejų minučių Seko Fofana savo komandos draugo nesėkmę ištaisė ir išlygino rezultatą.

Nepaisant to, Stefano Sensi 74-ąją minutę dar kartą išvedė „Sassuolo“ ekipą į priekį, o jų varžovai atsakymo nebeturėjo.

„SPAL“ 0:0 „Juventus“

„Udinese“ 1:2 „Sassuolo“
42‘ [0-1] A. Adnan (į savus vartus)
44‘ [1-1] S. Fofana
74‘ [1-2] S. Sensi