Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Juventus" taikosi į "Manchester City" saugą Samirą Nasri


Turino „Juventus“ ekipa ir toliau ieško variantų sustiprinti klubo saugų liniją. Naujausiais pranešimais Italijos čempionai susidomėjo „Manchester City“ atstovu Samiru Nasri.

Pasak Corriere dello Sport prancūzas domina Italijos klubą, tačiau jie nėra pasiryžę sumokėti „City“ ekipos prašomų 20 milijonų eurų, todėl sausį bandys išsinuomoti žaidėją su galimybe perpirkti saugo kontraktą.

„Juventus“ saugų trūkumą pajuto po to, kai šią vasarą klubą paliko Andrea Pirlo ir Arturo Vidalis.

Nasri šį sezoną sužaidė septynis „Premier“ lygos susitikimus ir pelnė vieną įvartį. Tiesa, į startinę komandos sudėtį saugas prasibrovė vos kartą.

Pastaruoju metu prancūzas nebebuvo kviečiamas ir į savo šalies rinktinę, o paskutinį kartą Prancūzijos nacionalinės komandos marškinėlius vilkėjo 2013 metų lapkričio mėnesio rungtynėse su Ukrainos rinktine. Pernai, būdamas vos 27-erių metų, jis paskelbė apie savo karjeros pabaigą nacionalinėje ekipoje.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (6)

0 2 11-14 20:54
Na gal Nasri suzibetu vel kitoj lygoj, Juventus manau geras pasirinkimas butu. Kad Nasri gali losti auksciausiu lygiu jau matem Arsenale, taciau neturi zmogus motyvacijos, seip labai geras zaidejas zydriesems, kuris gali kilt nuo suolo.
0 0 11-14 22:31
Scearys:
Na ir kam mums jis. Dar vienas panic buy. Nejaugi pinigai baigesi?
Ne piniguos esmė, įpusėjus sezonui jokia komanda nenori prarasti savo pagrindinių žaidėjų, o Nasri tikrai sustiprintų komandą.