Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

K. De Bruyne: esame ambicingi ir norime laimėti pasaulio čempionatą


Belgijos rinktinės žvaigždė Kevinas De Bruyne prieš artėjančią dvikovą su Prancūzija tvirtino, kad komanda pasistengs padaryti viską, jog pasiektų pasaulio čempionato finalą.

Jau šiandien vakare Belgija ir Prancūzija tarpusavyje kovos dėl patekimo į finalą. Abi komandos demonstruoja puikų žaidimą - belgai yra laimėję visas žaistas rungtynes, o prancūzai tik sykį sužaidė lygiosiomis su danais.

K. De Bruyne mano, kad šita Belgijos komandos yra pajėgi laimėti pirmenybes: "Mes esame ambicingi ir galvojame tik apie triumfą pasaulio čempionate."

"Planetos pirmenybės nevyksta kasdien - varžytis šiame turnyre per savo karjerą gauni du ar tris kartus. Jei tau pavyksta sudalyvauti tiek kartų, vadinasi, tau jau pasisekė.

"Prieš rungtynes aš nejaučiu jokio spaudimo - mes žinome, ką turime padaryti. Esu tik sujaudintas galimybe žaisti tokiame išskirtiniame mače", - pridūrė belgų lyderis.

Straipsnio įvertinimas: 5 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Dipsiukas MCFC
2 9 07-10 16:55
Martinezas realiai iki ketvirtfinalio visiškai nemokėjo išnaudot De Bruynės. Labai giliai žaidė, vos ne kaip atraminis. Prieš brazilus Mikrofoną įleido į tą poziciją, padarė trijų žmonių midfieldą, o Kevą pastūmė į priekį į atakuojančios trijulės rolę (realiai tiek dešinėj, tiek kairėj, tiek dešimtu numeriu, tiek falšyvu devintu žaidė) ir pamatėm rezultatą. Golas ir žiauriai geras plėtojimas atakų kartu su Hazardu ir Lukaku. Realiai, kad geriausiai Kevą išnaudotum tai turi žaist 4-1-2-3 kaip City 85% sezono žaidė. Su Silva kartu biškeli už atakuojančios trijulės nugarų.
 arDexZ
1 6 07-10 18:03
Belgija neturi aiskaus lyderio, nes joje yra keli lyderiai kas gali patempt komanda reikiamu momentu, todel Belgija yra labai idomi komanda savo sudetimi ir puiki salis, kurios futbola mokykla ne ka prastesne uz Prancuzijos, nors futbolo lygos nera top klases
juodis
0 1 07-11 09:43
Nu va.
spangale tu
0 0 07-11 15:55
arDexZ:
Belgija neturi aiskaus lyderio, nes joje yra keli lyderiai kas gali patempt komanda reikiamu momentu, todel Belgija yra labai idomi komanda savo sudetimi ir puiki salis, kurios futbola mokykla ne ka prastesne uz Prancuzijos, nors futbolo lygos nera top klases
prancuzu futbolo mokykla paleido daugiausiai zaideju zaidzianciu sitam champe, tik kai kurie zaidzia ne uz tikra prancuzija,, jeigu nori suzinot is tiksliai kurio regiono: Paryziaus. tie patys belgai yra ugdyti visai ne belgijoje, o olandijoje, is kur jus egzperktiukscei lendat? paziuri fule per pasaulio champa ir galvoja, kad OPA DABAR AS VYSKA ZINAU VYSKA SUPRANTU, AS JUK TOOOOOKS PROTINGAS. wrong.
runkelis
1 1 07-10 15:01
maladiec, turiu panasia apranga,paarsiu laukus ir statysiu uz jusu pergale