Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

K. De Bruyne: Sterlingas nušvies PČ kitomis spalvomis


Belgijos rinktinės žvaigždė Kevinas De Bruyne yra įsitikinęs, jog jo komandos draugas „Manchester City“ ekipoje Raheemas Sterlingas spindės ryškiausiomis spalvomis pasaulio čempionate.

Belgas yra įsitikinęs, jog britas pridarys daug žalos savo varžovams. Būtent Anglija šiame čempionate bus Belgijos varžovė G grupėje. Šios ekipos susitiks birželio 28 d.

„Jis yra ypatingas žaidėjas. Šį sezoną jis žaidė labai aukštame lygyje ir jis pasiruošęs tai daryti dar geriau.

Jis yra nugalėtojas. Bet kokia kritika skirta jam per šias keletą savaičių, žinau, kad bus tiesiog ignoruojama. „Man City“ jis yra toks susikaupęs ties sėkme, kad net neabejoju, kad taip bus ir Anglijos rinktinėje.

Jis įmušė daug įvarčiu praėjusį sezoną ir taip pat mušė labai svarbius įvarčius, kurie mums laimėjo rungtynes paskutinę minutę. Būtent jis ir yra toks ypatingas futbolininkas.

Ant didžiausių scenų jis turi pasitikėjimą savimi. Štai kodėl manau, kad jis nušvies pasaulio čempionatą kitomis spalvomis“, - teigė K. De Bruyne.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (3)

Vaidoshius
5 7 06-13 12:57
Šiukšlės mano, kad visi futbolistai yra kaip garbėtroška Arrogantnaldo šiukšlė kur pastoviai lenda į kadrą ir ieško dėmesio ar šaudo tokius vėjus kaip po ČL finalo, kad nukreipt dėmesį nuo jo apgailėtino žaidimo. Jie paprasčiausiai atsako į klausimus ir kaip taisyklė giria komandos draugus, savaime suprantama skirtingai negu Penaldo lavonas, kur jei tik komandai nepasiseka, iškart bado pirštais į komandos draugus ir malkom išvadina