Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • A.Skarbalius
  • I.Pankratjevas
  • M.Čepas
  • V.Trakys
  • T.Ražanauskas
  • A.Liubinskas
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Visos apklausos

K. De Bruyne treniruotės metu patyrė rimtą traumą


Itin sėkmingą "Manchester City" sezono pradžią aptemdė Kevino De Bruyne trauma - skelbiama, kad šiandien įvykusioje treniruotėje belgas patyrė rimtą kelio traumą.

Patikimas Belgijos žurnalistas rašo, kad tiksli kelio trauma dar nėra žinoma, tačiau ji yra rimta ir pats futbolininkas gali būti priverstas nerungtyniauti iki dviejų mėnesių.

Tai itin didelė netektis Anglijos čempionų vardą ginančiai komandai - De Bruyne praėjusį sezoną ne tik buvo geriausias "miestiečių" gretose, bet ir visoje lygoje.

K. De Bruyne pirmajame ture sužaidė gerą pusvalandį prieš Londono "Arsenal", tačiau panašu, kad tai ir tebuvo vienintelės minutės šioje sezono pradžioje.

Jeigu informacija apie traumos rimtumą pasitvirtins, belgas gali praleisti artimiausias aštuonias "Premier" lygos rungtynes ir UEFA Čempionų lygos grupių etapo pradžią.

Straipsnio įvertinimas: 2 1

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (7)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

MettaworIdpeace
5 10 08-15 18:54
Kaip pasakytu vienas populiariausiu vietiniu musu komentatoriu is M raides - City labai nepasiseke, geras zaidejas
4tech
1 4 08-15 21:04
sveikatos jam! linkiu greičiau pasveikti ir grįžti į rikiuotę šia belgui.
0 1 08-16 07:59
*** kaip ten city fanai dziaugesi kaip pernai Pogba gavo trauma leiskit ir mum pasidziaugti taip pat :-D Ryzo nebus Valio Valio Valio
Vaidoshius
24 15 08-15 18:43
Jis iki Neverpoolio rungtynių kaip nebus reikalingas, $hitty su pusiau antra komanda sudaužys likusius malkinės sąvartyno samdinius ir be jo, bet jis jei porą mėnesiu tai jis nebus atsigavęs arba nebus pilnai atsigavęs toms rungtynėms. Rimtas nuostolis $hitty naftotiekiui, De Briaunė yra nepakeičiamas. Iš kitos pusės Bernardo Silva žada iššauti šį sezoną kaip reikalas, bus jam proga parodyt, kad jis buvo pasirinktas teisingai kaip D. Silvos vietos paveldėtojas