K. Koulibaly įvartis 90-ąją minutę atvedė "Napoli" į pergalę prieš "Juventus" (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse kova dėl titulo dar labiau pagyvėjo. „Napoli“ ekipa po itin atkaklios kovos 1:0 pranoko Turino „Juventus“ ir dabar pirmąją ir antrąją vietas skiria vos vienas taškas.

„Juventus“ ekipos tikslas šiose rungtynės buvo aiškus – lygiosios. Italijos čempionai kamuolį kontroliavo tik 40% laiko ir atliko vis 4 smūgius į vartus, iš kurių nė vienas nebuvo į vartų plotą. Tuo metu rungtynių tempą kontroliavusi „Napoli“ ekipa atliko 12 smūgių, o vienas jų – buvo pergalingas.

90-ąją rungtynių minutę „Napoli“ pakėlė kampinį, o laiku ir vietoje atsidūrė Kalidou Koulibaly, kurio smūgis galva tapo pergalingas.

„Juve“ po to dar turėjo penkias minutes atsigauti, tačiau per jas nieko pavojingo sukurti nesugebėjo.

„Napoli“ ekipai šį sezoną „Seria A“ pirmenybėse liko rungtynės su „Fiorentina“, „Torino“, „Sampdoria“ ir „Crotone“.

Tuo metu „Juventus“ žais su Milano „Inter“, „Bologna“, „Roma“ bei „Hellas“ ekipomis.

„Juventus“ 0:1 „Napoli“
90‘ [0-1] K. Koulibaly