Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

K. Mbappe: "Messi turi laimėti šių metų "Ballon d'Or"


Vienintelis Lionelį Messi kovoje dėl "Auksinio batelio" pavyti dar galintis Kylianas Mbappe mano, kad šiais metų "Ballon d'Or" apdovanojimą į savo rankas paims būtent argentinietis.

Nepaisant to, kad L. Messi yra laikomas geriausiu planetos futbolininku, jis "Auksinio kamuolio" nebeiškovoja ketverius metus. Visgi šį sezoną pagal įvarčių statistiką argentinietis lygių sau praktiškai ir neturėjo.

Su žurnalistais bendravęs Prancūzijos rinktinės lyderis Kylianas Mbappe teigė, kad teisingiausia būtų šių metų apdovanojimą įteikti L. Messi.

"Nepaisant pasitraukimo iš Čempionų lygos, Messi yra neabejotinai numeris vienas", – apie "Ballon d'Or" favoritą pasisakė prancūzas.

"Jis jau parodė, kad yra geriausias šiais metais. Žinoma, šio apdovanojimo rinkamai nusikels iki gruodžio, tačiau aš neturiu jokių abejonių dėl jo šansų laimėti", – pridūrė K. Mbappe.

K. Mbappe šį sezoną iš L. Messi dar gali nugvelbti "Auksinį batelį", tačiau paskutinėse "Ligue 1" rungtynes jam reikia įmušti bent keturis įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 12 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (30)

13 49 05-20 19:40
Eee, puikus komentaras. Be konkurencijos didesnes messi turi imt. Gali megt ji ar nemegt, bet kamuolio valdymas, fasai, smugiai ir ispuldymas auksciausios klases ir su niekuo negali palygint, visiskai niekuo
MCsirgalius
12 23 05-20 19:02
Cia ir durnam aisku, kad turi!
Gnomo kekse
3 12 05-21 00:51
Sako inkaras UCL buvo Daugiausia ivarciu ir muse absoliuciai visuose etapuose. 12 goal'u, 6 grupese (3 PSV, 3 Spurs) ir 6 atkrintamosiose (po 2 Pooliui, MU ir Lyon). Apgailetini sitie anonai
6 10 05-20 23:14
Ciuju Gaidoshius antra acc susikure,paklodes,tik Messi ir bandymas apsimest protingu,naudojantis Lietuviu visuomeninemis problemomis issireiskia zmogus,kad nori “padiskutuot”,bet atejes drebia kazkokias fantazijas,arba pasakoja savo gyvenimo bedas. Argumentai Gaidoshiaus lygio,kas ka sake,kas ka pagrazino ir turim,stai ir Faktai Messi ir CR yra nepalyginimi,lygiai taip pat kaip ir M.Jordan su L.James. Jei taip afisuojiesi kolega suprantantis si sporta ne “kaimo lygiu”, tai dar ir sugebesi pats surasti man argumenta kodel. Savo komentarais ir raginimais apie knygu skaityma,tik parodai savo IQ lygi ir pacio supratima,kad tau ju truksta. Jeigu nori diskusiju apie futbola,tai apie ji ir komentuok,nes tavo turinyje yra tiek diskusijos,kiek gero gyvenimo tavo gyvenimeli.
Vaidoshius
23 23 05-20 20:50
Šiukšlės absoliučioj desperacijoj Šiaip kaip ir kartoja visas futbolo pasaulis kas dieną kartu ir CRAP7 komandos draugus, Messi yra geriausias istorijoje ir jeigu būtų apdovanojimas geriausiam žaidėjui, Messi gautų šiemet dešimtą kartą iš eilės. Apie šitą šiukšlės nevertą apdovanojimą gėda net diskutuoti, šitas futbolo Byberio Tapinaldo lavono užpopsintas "apdovanojimas" tik teršia Messi ir pačio futbolo vardą ir tik parodo iki kokio lygio nusivažiavo prestižinį vardą turėjęs apdovanojimas.