Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

K. Mbappe savo čempionato uždarbį paaukojo labdarai


lrt.lt 2018-07-17 12:05:15 Pasaulio čempionatas 2018

Prancūzijos futbolo rinktinės žvaigždė Kylianas Mbappe neginčytinai atliko svarbų vaidmenį prancūzams kovojant dėl pasaulio čempionų titulo – 19-metis septyniose rungtynėse įmušė keturis įvarčius ir žavėjo žiūrovus savo šaltakraujiškumu stresinėse situacijose, rašo lrt.lt

Prancūzų dienraštis „L'Equipe“ skelbia, kad geriausiu jaunuoju žaidėju išrinktas ir sidabriniu kamuoliu apdovanotas K. Mbappe paaukojo savo čempionato uždarbį labdarai.

„Sports Illustrated“ duomenimis, K. Mbappe vidutiniškai uždirbo apie 19,2 tūkst. EUR už rungtynes bei 299,2 tūkst. EUR už pergalę čempionate. Kadangi jaunasis futbolininkas žaidė 7 rungtynėse, skaičiuojama, kad jo čempionato uždarbis siekė apie 433,6 tūkst. EUR. Kaip skelbia „Business Insider“, K. Mbappe nusprendė šiuos pinigus paaukoti asociacijai „Premiers de Cordee“, kuri rūpinasi, kad neįgalūs vaikai turėtų galimybę sportuoti.

„Jis – nuostabus žmogus. Kai K. Mbappe nėra labai užsiėmęs, jis su malonumu su mumis susisiekia. K. Mbappe ir vaikus sieja graži draugystė, jis visada jiems randa padrąsinamąjį žodį. Kartais atrodo, kad žaidimas su vaikais jam teikia daugiau malonumo nei patiems vaikams“, – džiaugėsi asociacijos vyriausiasis vadybininkas Sebastienas Ruffinas.

K. Mbappe talentas atkreipė futbolo legendos Pele dėmesį.

„Tai antrasis paauglys, įmušęs įvartį pasaulio futbolo čempionato finale! Sveikas atvykęs į klubą, K. Mbappe, nuostabu sulaukti tokios kompanijos!“ – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė Pele.

Straipsnio įvertinimas: 13 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (8)

Viktorass
0 13 07-17 16:59
talentingas vaikis, tikiu kad daug pasieks
dannas
 dannas
0 5 07-17 16:20
OhDude:
Ronaldo pedom neis jis. Mbappe talentingesnis ir jo potencialas kelis kartus didesnis, nei Ronaldo tokiam amziuje buvo. Pamenu kaip vakar Graikija - Portugalija finalą. Tuometinis Ronaldo nė iš tolo neprilygo tai ką matome pas šitą jaunuolį šiandien.
Jei nores but geriausias tai kaip tik Ronaldo pedom ir eis, turiu galvoj tiesiog fanatiska darba treniruotese ir po ju.Krepsini James butu atitikmuo
OhDude
9 14 07-17 12:22
MettaworIdpeace:
Panasu, kad nueis Cristiano ROnaldo Pedom, o ne to kito. Vardu neminesiu, nes mesio fanai mane gyva uzkapos
Ronaldo pedom neis jis. Mbappe talentingesnis ir jo potencialas kelis kartus didesnis, nei Ronaldo tokiam amziuje buvo. Pamenu kaip vakar Graikija - Portugalija finalą. Tuometinis Ronaldo nė iš tolo neprilygo tai ką matome pas šitą jaunuolį šiandien.
OhDude
5 10 07-17 12:17
Kaip kažkas sako, kiek šimtmečių reiks laukti, kol sulauksim tokios legendos kaip Ronaldo... Na ką, jam (Mettaworldpeace) belieka tik atsimerkti. Ta legenda jau čia.
4 5 07-17 13:47
Vaidoshius:
Sunku čia vertint tokiu metu dėl Messi, kur La Liga, kur fermerių lyga, golų skaičiai panašūs, tik kad Messi golai buvo svarbesni. Su Tapinaldo lavonu irgi sunku palyginti, tuo metu jis dar buvo panašus į normalų žaidėją ir lošė stipriausioj pasaulio lygoj tuo metu, nemušė tiek golų kaip 2009-2012, bet tuo metu ir nebuvo dar beveik nebuvo tokių dalykkų kaip RW/LW, visi lošė su dviem puolėjais :D Mbappe rezultatai vistiek įspūdingi, kaip ir minėta jo žaidimo stilius panašiausias į tikrojo Ronaldo monstro, kuris jeigu ne traumos, tai galėjo būti mažų mažiausiai lygus Messi, o gal net ir aplenkti. Belieka tik palinkėti, kad Mbappe nenueitų Divenaldo mazgotės keliu ir netaptų arogantiška šiukšle, o tiesiog imtų pavyzdį iš geriausio, tyliai ramiai dirbtų ir tobulėtų. Nors dar jis ir labai jaunas, bet biški nekaip pasirodė WC su tom keliom šlykščiom Tapinaldo šlykštynės stiliaus niūrkom. Tikėkimės nenueis šiukšlės keliais :D
uz mesi jau dabar tris kartus geresnis mpape truksta iki ROnaldo dar siektiek beja tu siuksle