Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

K. Mbappe: "Sunku tikėtis "Ballon d'Or" prizo, jeigu nelaimi Čempionų lygos"


Kylianas Mbappe prioritetą teiktų UEFA Čempionų lygos trofėjui, o ne "Auksiniui kamuoliui".

20-metis prancūzas bendraudamas su ESPN pripažino, kad šiuo metu laimėti "Ballon d'Or" apdovanojimą be triumfo UEFA Čempionų lygoje yra beveik neįmanoma.

"Svarbiausias dalykas yra laimėti Čempionų lygą, nes laimėjęs tik "Ballon d'Or" dar gali likti ir neįsirašęs į futbolo istoriją", – apie prioriteto teikimą vienam ar kitam trofėjui pasisakė K. Mbappe.

"Futbolo nežaidi vienas, su tavimi aikštėje yra dar 10 komandos draugų. Jeigu tai būtų tenisas, aš rinkčiausiai "Ballon d'Or", nes tai yra individuali sporto šaka.

Futbolas yra komandinis žaidimas ir jeigu tu nori laimėti "Ballon d'Or", tuomet turi triumfuoti Čempionų lygoje. Man svarbiausia yra iškovoti šį trofėjų. Jeigu kažkada laimėsiu "Ballon d'Or", aš tikrai būsiu laimingas, tačiau svarbiausias tikslas yra Čempionų lyga", – pasakojo angliškai prabilęs prancūzas.

Kalbėdamas apie galimybę įsirašyti į futbolo istoriją, K. Mbappe pridūrė: "Aš nenoriu būti geriausias visų laikų futbolininkas. Noriu didžiuotis tuo, ką padariau bei daryti tai, ką moku geriausiai.

Darau viską, kad būčiau kuo sėkmingesnis žaidėjas. Noriu tiesiog laimėti trofėjus."

Straipsnio įvertinimas: 11 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (10)

LaisvasVejas
1 16 06-22 13:22
Tas tiesa nori laimeti ballon d'or reikia ucl laimet,bet kartais ir to neuztenka pavyzdys Ribery
1 0 06-22 20:11
As irgi taip kazkada maniau,bet deja deja Tai netiesa yra dauk tam pavyzdziu!!!
2 0 06-23 11:00
Nu bus prikolas kaip vėl koks lempinis laimės ,kaip anais metais Modrič ir dėl to nes su Kroatija iki finalo nuėjo ,o pvz Mbappe ji lenkė tiek įvarčiais tiek asistais klube tiek ir pasaulio čempionate ir laimėjo būtent Modrič. Kur Cr , Messi ,Mbappe tais metais nesąmonė išvis ,būtų tikrai juokinga jei šiais metais duos kokiam Dele Ali ,kad daėjo iki finalo UCL su Totte
Kyli&NeyBest
23 21 06-22 13:25
Mldc kad siekia komandiniu pasiekimu nekaip koks portugalskas kur nelaimejas baliono uz drauga nepasidziaugia ir dar mama ateina sunui i pagalba paverkt ir sakyt kaip jis nusipelne auksinio kamuolio xd Mbappe <3
11 4 06-22 16:32
Kai pirstu i aki.Siais metais manau Van dijk pasiims baliona