Karaliaus taurėje - debiutinis Z. Zidane'o sūnaus įvartis ir triuškinanti "Real" pergalė (VIDEO)

Madrido "Real" klubas trečiadienio vakarą sužaidė atsakomąsias Karaliaus taurės aštuntfinalio rungtynes.

Zinedine'o Zidane'o treniruojama komanda antrą kartą iš eilės nepaliko jokių vilčių "Leonesa" ekipai ir bendru rezultatu 13-2 žengė į kitą etapą.

Karališkojo klubo strategas šioje dvikovoje suteikė šanso nemažai jaunimui - Alvaro Tejero, Rubenui Yanezui, Martinui Odegaardui, Mariano Diazui ir savo sūnui Enzo Zidane'ui.

Rungtynėse išsiskyrė trečiasis "Real" ekipos puolėjas M. Diazas, kuris pasižymėjo "hat-tricku". Dar po įvartį pridėjo Jamesas Rodriguezas ir į savus vartus įsispyręs varžovų gynėjas.

Z. Zidane'o sūnus Enzo į aikštę žengė antrajame kėlinyje ir jau savo debiutinėse rungtynėse pelnė įvartį. 63-ąją minutę po M. Diazo ir M. Odegaardo kombinacijos prancūzas pelnė ketvirtąjį įvartį į "Leonesa" vartus.

"Real Madrid" 6 - 1 "Leonesa"
(Pirmas mačas: 7-1, galutinis rezultatas: 13-2)
1' [1 - 0] M. Diaz
23' [2 - 0] J. Rodriguez
42' [3 - 0] M. Diaz
45' [3 - 1] Y. Gonzalez
63' [4 - 1] E. Zidane
87' [5 - 1] M. Diaz
90' [6 - 1] C. Morgado (į savus vartus)