"Kaunas" svečiuose pralaimėjo danams © Eurofootball.lt
Lietuvos vicečempionas FBK "Kaunas" UEFA Taurės antrąjį kvalifikacinį etapą pradėjo nesėkmingai - kaunečiai svečiuose "Randers" klubui po praleistų dviejų įvarčių mačo pabaigoje pralaimėjo rezultatu 3-1.

Randerso Essex Park, 4242 žiūrovai
Teisėjas - Mark Steven Whitby (Velsas)
"%c00310" 3 - 1 "%c00030"
59` [1 - 0] Djiby Fall
79` [1 - 1] Gvidas Juška
82` [2 - 1] Issah Ahmed
90` [3 - 1] Kenneth Moller Pedersen (11 m.)

Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi be įvarčių, o įpusėjus antrajam šeimininkai išsiveržė į priekį po D.Fallo įvarčio. Po dvidešimties minučių lietuviams pavyko išlyginti rezultatą, kai pasižymėjo Gvidas Juška, tačiau situacija smarkiai komplikavosi per paskutiniąsias dešimt minučių.

Iš pradžių danai vėl išsiveržė į priekį, o pačioje rungtynių pabaigoje teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į "Kauno" vartus ir K.M.Pedersneas įtvirtino svarbią pergalę.

Atsakomoji dvikova vyks po dviejų savaičių Kaune. Lietuvos klubą tenkintų pergalė 2-0 arba bet kokia pergalė trijų įvarčių skirtumu. Jei rungtynės pasibaigtų 3-1, būtų žaidžiamas pratęsimas.

"Esu nepatenkintas rezultatu. Mes nebuvome verti tokio pralaimėjimo. Kai G.Juška rezultatą išlygino, tikrai nemaniau, kad varžovai laimės. Tačiau po mūsų žaidėjų klaidų gynyboje varžovai sugebėjo iškovoti pergalę", - alyga.lt svetainei sakė "Kauno" vyriausiasis treneris Eugenijus Riabovas.

Anot jo, 11 metrų baudinys į kauniečių vartus neturėjo būti skirtas. Teisėjas jį skyrė už tai, kad "Randers" žaidėjas buvo patrauktas už marškinėlių. "Manau, kad savo aikštėje mes atsirevanšuosime reikiamu rezultatu", - teigė E.Riabovas.