Kauno „Stumbras“ iš Klaipėdos parsiveža pergalę

Bronzos medalių siekiantys Kauno „Stumbro“ futbolininkai A lygoje iškovojo dar vieną pergalę, trečiadienio vakarą išvykoje 3:1 nugalėdami Klaipėdos „Atlanto“ komandą.

Rungtynės Klaipėdoje prasidėjo ramiai, be ryškesnių vienos ar kitos komandos mėginimų atakuoti. Didesne kantrybe pasižymėjo „Stumbro“ futbolininkai, kurie po trumpos žvalgybos kėlinio viduryje ėmė regzti pavojingas atakas.

Sužaidus pusę kėlinio, „Stumbras“ išsiveržė į priekį. 23 minutę po įžaisto kampinio Lucasas Villela tolimu smūgiu pataikė į skersinį, o pirmas prie kamuolio suskubęs Marcosas Junioras pasiuntė jį į vartus.

Ir po įvarčio iniciatyva priklausė „Stumbro“ komandai. Paskutinę pirmo kėlinio minutę M. Junioras padvigubino kauniečių persvarą, kai į vartus nukreipė klaipediečių vartininko Dawido Smugo atremtą kamuolį.

Po pertraukos iniciatyvą tvirtai kontroliavo kauniečiai, bet „Atlanto“ futbolininkai sugebėjo suregzti rezultatyvią ataką iš sušvelninti santykį. Jos metu 66 minutę po Jurijaus Teterenkos perdavimo galva pasižymėjo Bruno Lemečevskis – 1:2.

Likus žaisti 13 minučių, B. Lemečevskis turėjo dar vieną dėkingą progą, bet smūgiuodamas iš baudos aikštelės mušė į vartų sargą.

Vis tik „Stumbro“ komanda tašką šiose rungtynėse padėjo 84 minutę, kai po Alseny Bah perdavimo įvartį iš toli pelnė Antonio Belo – 1:3.