Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Kauno Žalgiris" vėl siekia žaisti A lygoje


2017-11-22 12:21:14

Dalyvauti 2018 m. sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) A ir Pirmos lygos klubų licencijavimo procese užsiregistravo 25 klubai bei komandos.

Paraiškas siekti iki šios dienos A lygos licencijos pateikė Marijampolės „Sūduva“, Vilniaus „Žalgiris“, „Trakai“, FK „Jonava“, Klaipėdos „Atlantas“, Kauno „Stumbras“, „Kauno Žalgiris“ ir FK „Palanga“.

Siekti Pirmos lygos licencijų užsiregistravo Utenos „Utenis“, Gargždų „Banga“, Vilniaus „Vytis“, Alytaus „Dainava“, Telšių „Džiugas“, Klaipėdos „Koralas“, Kėdainių „Nevėžis“, „Pakruojis“, „Panevėžys“, „Šilutė“, Tauragės „Tauras“ , Vilniaus „Panerys“, FC „Kupiškis“, taip pat antrosios „Stumbro“, „Trakų“ ir „Žalgirio“ ekipos bei Nacionalinė futbolo akademija.

Pažymėtina, jog licencijos pareiškėjai turi teisę proceso eigoje pereiti į aukštesnio ar žemesnio lygio (A lygos ar Pirmos lygos) procesą, taip pat pareiškėjų sąrašas gali pasipildyti. Tačiau tokie pasikeitimai galimi tik su sąlyga, jog klubas įgyvendina reikalavimus pagal nustatytus proceso terminus.

Sprendimai dėl A lygos licencijų skyrimo numatomi 2018 m. vasario pirmąją savaitę, I lygos licencijų išdavimas – vasario pabaigoje.

2018 metų A ir Pirmos lygos komandų dalyvius pagal sportinius ir licencijavimo kriterijus tvirtins LFF Vykdomasis komitetas.

Straipsnio įvertinimas: 6 6

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Gin
6 32 11-22 14:30
As tai siulyciau tokiu principu daryti. Pateikti uzklausa Bangai ar nori zaisti A lygoje. jeigu jie atsisakytu tada Vyciui pateikti uzklausa, jai tas atsisajytu tada Dainavai ir t.t.. Uzteks jau to Spyrio........
Auksine varpa
2 25 11-22 15:10
A gaila jum tegu būn tas spyrs tep tos a lygos nors lazybu nedara duod jaunimui pasireikst gan stabilios bukles yr ir isilaika a lygoj palei piniogs ne teip kaip koks utens
Lol
1 13 11-22 14:32
Anglijoje, Ispanijoje taip pat reikia teikti kas metus prasymus del licencijos???
Dinamo Wilno
0 9 11-22 16:46
Gin:
As tai siulyciau tokiu principu daryti. Pateikti uzklausa Bangai ar nori zaisti A lygoje. jeigu jie atsisakytu tada Vyciui pateikti uzklausa, jai tas atsisajytu tada Dainavai ir t.t.. Uzteks jau to Spyrio........
Beda ta kad nei BAnga, nei Dainava ar koks Dziugas nedega noru zaisti A lygoje. Esme kad norint buti I lygos prizininku, uztenka 100k euru, o norint zaisti A lygoje reikia bent 3x daugiau. Kauno Zalgiris va pernai su 300k liko paskutinis, Utenis su 500k sestas. Niekas neturi (negali ) tokiu pinigu Lietuvoje kad ismesti kaip i bala, va net Utenis nusprende kad geriau I lygoje zais nei mes 400k kad pabuti A lygos autsaideriu-vidutinioku. Ir kol si problema neissipres, tol ir zais A lygoje tie kurie turi pinigu, o ne sportiniu principu pateke ar iskrite
L
7 12 11-22 13:21
Gedos turetu spyris. Jau antra karta pagal sporto principa iskrenta ir vel grudasi atgal