Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

K.Benzema ir G.Bale'as supranta: jų laikas "Real" - suskaičiuotas


2018-02-20 13:53:34 La Liga Real Madrid C.F.

Ilgamečiai Madrido "Real" puolėjai Garethas Bale'as ir Karimas Benzema puikiai supranta, jog neįspūdingi klubo rezultatai ir neįtikinantis jų žaidimas nulems radikalias permainas.

"Mundo Deportivo" praneša, jog karališkoji ekipa planuoja atsikratyti tiek prancūzo, tiek valo, o šie nujausdami savo lemtį jau pradėjo ieškotis naujų klubų.

G.Bale'as norėtų sugrįžti į "Premier" lygą, kur jo paslaugomis toliau domisi "Man Utd" ir "Tottenham" komandos.

Tuo tarpu K.Benzema svarsto apie išvykimą į Kiniją arba sugrįžimą į "Ligue 1" pirmenybes.

Šį sezoną 28-erių Bale'as per 13 "La Liga" rungtynių įmušė 6 įvarčius, 30-metis Benzema pasižymėjo 3 taikliais smūgiais.

Straipsnio įvertinimas: 2 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Ha
6 15 02-20 14:48
Visų pirma, pirmiausia bandydami pradėti skaityti tekstą, pažiūrėkit, kad šaltinis yra katalonų laikraštis. Dar kažkokių argumentų reikia? Benzema taip paprastai ims ir nepaliks Realo, čia tik jūs galit svaigti, kad jis nebetraukia realo lygio, tačiau jis čia žaidžia nuo 2009 metų ir Perezas jaučia jam pagarbą, todėl parduoti jo tikrai neparduos, o vietoj to sudarys konkurenciją su aukšto lygio puolėj - Icardi greičiausiai. Ką kalbėti apie Zizou, kuris myli kaip savo vaiką Benzema, todėl jeigu liks Zizou, išvis galima nesvaigčioti. Dėl Beilo yra šiek tikimybės, nes jis ir pats matosi yra tipinis britas, kuris nėra laimingas išvažiavęs iš to savo salyno. Bet čia irgi nėra taip paprastai padaroma - už Bale'ą mažai kas norės mokėti 100 mln eurų, o aš esu 100 procentų įsitikinęs, kad Perezas mažiau ir neužsiprašytų. Yra variantas dėl MU, bet čia jau Perezas bandytų žaisti prašydamas į dealią įtraukti De Gea. Vnž, paprasta parašyti katalonų spaudos šūdą, bet realiai pamąsčiau nėra čia toks jau tikėtinas dalykas.
2 10 02-20 14:23
Siap 6 ivarciai per 13-lika rungtyniu yra puikus rezultatai, bet va, kad stiklinis... O Benzas tai kaip Rooney's MU laikais, jau gerus 3m kaip nepajudedavo, bet nesuprasi uz ka laikydavo komandoje. Na mat ji velnias jei tik laikytu, bet dar ir zaisdavo beveik visas minutes
gud
2 7 02-20 14:14
Bale po traumos žaidžia puikiai. Ir jeigu ne atsigavęs CR - būtų geriausias puolime.
ghy
1 5 02-20 17:40
manure gali abu paimti uz kokius 800mln.
MettaworIdpeace
1 5 02-20 16:13
Nu ka as zinau. Uz Bale buvo sumoketa labai dideli pinigai, ypac tuo metu jie buvo dideli. Todel jei paleisti, tai nebent radus tikra durniu, kuris sumoketu didziule ispirka uz ji. Jei ne, tai reikia bandyti pasilaikyti ji, kai baigsis kontraktas, mazint alga, motyvuojant jo traumu istorija ir kiek gales zaist, tiek tegu zaidzia uz Real, nes zaidejas tikrai super. Aisku traumos viska gadina, bet sumazinus alga, galima pasilaikyti ji