Kiekybinės persvaros neišnaudoję "Trakai" pasitraukė iš Europos lygos atrankos

A lygos bronziniai prizininkai „Trakų“ futbolininkai ketvirtadienį sostinės LFF stadione bandė atkovoti vieno įvarčio prieš Belgrado „Partizan“ deficitą ir žengti į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą.

Po pirmojo mačo serijoje 1:0 pirmavo serbai.

Aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo fantastiškai - po kampinio kamuolį į vartus nukreipė J.Osipovas - 1:0.

Vis dėlto pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai nutildė LFF stadioną - rezultatą išlygino N.Miletičius (1:1).

Po ilgosios pertraukos "Trakai" sulaukė puikios galimybės išsiveržti į priekį, kai įgijo kiekybinį pranašumą aikštėje - už antrąją geltoną kortelę 53-ąją min. S.Soumah buvo išvarytas į rūbinę.

Visgi, rezultatas nepakito ir Lietuvos komanda buvo priversta baigti kelionę Europos lygos atrankoje.

Startinės sudėtys:

„Trakai“: Tomas Švedkauskas, Vaidas Šilėnas, Jevgenijus Osipovas, Valentinas Jeriomenka, Valdemaras Borovskis, Diniaras Bilialetdinovas, Justinas Januševskis, Lajo Traore, Donatas Kazlauskas, Svajūnas Čyžas, Justinas Marazas.

„Partizan“: Vladimiras Stojkovičius, Gabrielis Enache, Ricardo Gomesas, Nebojsa Kosovičius, Nemanja Miletičius, Danilo Pantičius, Seydouba Soumah, Marcas Valiente, Sasa Zdjelaras, Marko Jankovičius, Nemanja Miletičius.