Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

K.Mbappe paauklėjo šlovės spinduliuose bandžiusį pasišildyti Neymarą


Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (14)  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
NESAMONĖS
0 2 08-07 13:52
Nu negalvojau, kad lankomiausias futbolo naujienų portalas (kurių beje Lietuvoje daugiau ir nėra tokių, tai ir uodegytės kėlimas iš nulio čia dėl to "lankomiausias" https://www.eurofootball.lt yra ir gandonešių, besivaikančių reitingų, bei pigių straipsnių su ne objektyve informacija portalas. Gal mielieji VISI įskantant ir komentatorius pilančius ant Neymar ir šlovinančius Mbappe, Eurofootball žurnalistų komanda rašančius tokius straipsnius pigius pasižiūrėkit pilną transliaciją varžybų ir kas vyko po to. Juk šiais laikaisi TV galima sukinėti, įrašus matyti daugiau kaip 7d., kaip kurie ir visas 14d. Rašote visiškas pievas, gandus ir darote burbulą kur jo net nėra. Aiškiai matyti, kad Mbappe fotosesijos metu su Neymar ir Veretti ar kaip ten to žaidėjo pavardė prikolina ir stumdosi, prieš tuos pasistumdytmus Mbappe buvo apsikabinęs Neymar ir draugiškai visi juokėsi, šiek tiek pasisukus kamerai matomas nugriuvęs yra Veretti, todėl Mbappe šiek tiek patraukė nuo jo Neymar, bet paskui vėl atsistojo už Veratti ir aplamai visa PSG komanda normaliai tą Neymar priima. Čia iš konteksto ištraukta iškarpa video ir išpūstas burbulas. Tas pats kaip dabar sklando gandai neva Suarez nebendrauja su Griezmann, nes tas pasisakė, kad neva yra Uragvajietis, o Suarez ir vėl - tik pasijuokė iš to, bet naujausiuose video training matosi, kaip jie juokiasi šalia viens kito ir t.t. Tai gal užsiimkite mielieji eurofootball žurnalistika o ne pigiais straipsniais ir pirmas žingsnis jums - naikinti aplamai šį briedą ką čia surašėte
Petras
0 1 08-05 13:35
Nu kam tokia nesamone cia ideti... Viskas juoku forma buvo, o jus cia bandot burbula kazkoki ispust... paziurekit visa video
Tiesiog
2 0 08-04 19:25
To a Klausyk, neuzknisk-kad ir kiek irasu beziureciau-tai sudelis Neymar bando pasisildyt svetimuose spinduliuose. Net nustumtas jis prilindo. Beje, kas jis tau-tas Neymaras? Sunku surast zmogu, kuris viesai zavetusi juo. Jei nezinia del ko ji myli, tai tyli ir bijai, kad kas suzinos, nes issijuoks, kad gyvent nenoresi... O tu, a, tikriausiai Neymaro maike nesioji?
a
0 1 08-04 16:06
Tiesiog:
to a Tai buvo naturali Mbappe reakcija-ko cia lendi? o po to susiprato nuleist viska juokais. Jeigu tai nebutu transliuojama visam pasauliui tiesiogiai, o ta nuotraka butu daroma vienintelio klubui priklausancio fotografo labai slaptai, tai manau, kad be rimto spyrio i Neimaro sikna ir ji pasiepianciu repliku butu apsieita.
https://twitter.com/JustinDarrenJr/status/1157682596614197249 jeigu tau cia naturali reakcija atrodo tai gal ir seneliu salciu dar tiki?
Tiesiog
3 8 08-04 12:43
Bet nereikejo Neymaro paliest-butu uzteke pustelti, jis butu nugriuves ir nusiridenes uz stadiono ribu.
Tiesiog
0 1 08-04 12:40
to a Tai buvo naturali Mbappe reakcija-ko cia lendi? o po to susiprato nuleist viska juokais. Jeigu tai nebutu transliuojama visam pasauliui tiesiogiai, o ta nuotraka butu daroma vienintelio klubui priklausancio fotografo labai slaptai, tai manau, kad be rimto spyrio i Neimaro sikna ir ji pasiepianciu repliku butu apsieita.
Koks
4 7 08-04 12:16
a:
Gal pilna video pazekit ant galo itraukia neymara ir zvengia visi, prikolino ir tiek, o bandomas ispusti burbulas...
Skirtumas vistiek kai siuksle papyzdavojo vien tuo pastumimu ir paziek Neymaro reakcija stumiant ji jos tikrai nesisypsojo turbut Mpabbe tiesiog blogai pasijuto ir atgal itrauke, bet siaip duchint Neymara ir buvo jo tikslas
a
5 10 08-04 12:11
Gal pilna video pazekit ant galo itraukia neymara ir zvengia visi, prikolino ir tiek, o bandomas ispusti burbulas...

Nuomonius
2 9 08-04 12:02
Tas kur guli kas ten tox? Jis turbūt žodžiais irgi sakė Neymarui, kad valintų iš čia nes nepageidaujamas, kad jo reakcija tokia. O Mbappes ne žodžiais, o veiksmais tai padarė, čia tikras pagarbauskas iš visų db jam keliauja.
Real
5 9 08-04 11:54
Jaunuolis pagaidino mega žvaigždę prieš visą pasaulį. Teisingai, niekuom neprisidėjai prie triumfo, tai ir nelįsk. Suprantu, kad foto darosi ir nežaidę žaidėjai, bet šitas tik intrigas ir tekelia. Nėra jam čia ko lįsti kur nepriklauso. Nori išeiti tai ir eik.
N
12 4 08-04 11:50
Vietoj gaymaro bučiau pises i snargliui tam
:Ddd
5 22 08-04 11:39
Prajuokino 19 metu pacukas 27 metu vyruka kai mazgote naxuj i sonta patrauke paduchino kai siuksle
Tiesiog
4 11 08-04 11:31
Ot saunuolis! Pagarba Mbappe.
As
1 4 08-04 11:30
Vaidoshiau c b b