Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Kokie Lietuvos rinktinės futbolininkų reitingai žaidime FIFA 18?


Futbolo gerbėjai jau kelias savaites gali mėgautis vienu geriausių šios sportos šakos kompiuterinių žaidimų FIFA 18.

Tiesa, lietuviai jau senokai liūdi - nuo praėjusio amžiaus pabaigos mūsų šalies rinktinė dėl prastų rezultatų tarp nacionalinių ekipų nėra įtraukiama ir nėra vilčių, kad artimiausiu metu ši situacija pasikeis.

Visgi, FIFA 18 žaidime užsienio klubų sudėtyse yra keli Lietuvos futbolo atstovai: Škotijoje rungtyniaujantys Vykintas Slivka, Deivydas Matulevičius, Vokietijos antrosios lygos "Kaiserslautern" priklausantis Lukas Spalvis, Lenkijos "Jagiellonia" komandos spalvas ginantys Arvydas Novikovas ir Fiodoras Černychas, aukščiausios Turkijos lygos "Osmanlisport" vartus saugantis Žydrūnas Karčermarskas ir MLS Portlando klube žaidžiantis Vytautas Andriuškevičius.

Lietuvių reitingai - pernelyg nesiskiria.

Geriausiai įvertintas į Lietuvos rinktinę nekviečiamas Ž.Karčemarskas (76), o sportinę formą bandančiam atgauti L.Spalviui skirtas mažesnis skaičius (72).

F.Černychas gali džiaugtis užėmęs trečiąją vietą (68), A.Novikovas ir V.Andriuškevičius įvertinti 67, D.Matulevičius - 64, V.Slivka - 62 balais.

Ž.Karčemarskas:

L.Spalvis:

V.Slivka:

F.Černychas:

D.Matulevičius:

Straipsnio įvertinimas: 15 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (26)

1 37 10-30 22:48
Slivka yra gerokai geresnis zaidejas nei Matulevicius, bet Fifa aisku per daug i galva del Lietuvos futbolininku overallu neima