Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Kosta Rika įveikė italus ir užsitikrino vietą turnyro aštuntfinalyje (VIDEO)


2014-06-20 17:57:34 Italija Kosta Rika

Penktadienį vakare Brazilijoje vykstančiame pasaulio čempionate bus sužaisti dar trys susitikimai. Anksčiausiai vyksiančiame D grupės mače Italija sieks įveikti pirmajame ture siurprizą pateikusią Kosta Rikos rinktinę.


Pirmajame kėlinyje rungtynių favoritams italams sunkiai sekėsi perimti iniciatyvą. Daug kovos vyko aikštės viduryje, todėl komandoms sunkiai sekėsi kurtis progas prie varžovų vartų.

Puikių šansų išvesti Cesare Prandelli auklėtinius į priekį turėjo Mario Balotelli, tačiau jo smūgiai skriejo pro šalį arba į rankas vartininkui Keylorui Navasui.

Visgi įvartį pirmajame kėlinyje išvydome, tačiau ne prie K.Navaso, o prie Gianluigi Buffono vartų. 44-ąją rungtynių minutę po Junioro Diazo perdavimo iš kairiojo atakų krašto galva kamuolį į vartus pasiuntė Bryanas Ruizas. Tiesa, nuo skersinio kamuolys atšokęs į žemę skriejo atgal į aikštę, tačiau modernių technologijų pagalba rungtynių teisėjas užfiksavo Kosta Rikos futbolininkų įvartį.

Komandos ilsėtis į rūbinę žengė kostarikiečiams pirmaujant rezultatu 1 - 0.

Antrajame kėlinyje futbolas buvo blankus. Italai mėgino išlyginti rezultatą, tuo tarpu Kosta Rikos ekipa laukė progų kontratakuoti.

C.Prandelli auklėtiniai progų prie varžovų vartų antrojoje rungtynių dalyje beveik nesukūrė, todėl turėjo pripažinti kostarikiečių pranašumą.

Ši Jorge Pinto auklėtinių pergalė reiškia, jog jie užsitikrino vietą aštuntfinalio etape, o čempionatas pasibaigė Anglijos rinktinei. Dėl antrojo kelialapio į atkrintamąsias paskutiniajame ture kovos Urugvajus ir Italija.

Rezultatas:

Italija 0 - 1 Kosta Rika

44' [0 - 1] B.Ruiz


Startinės komandų sudėtys:

Kosta Rika: Navas, Gonzalez, Umana, Borges, Duarte, Bolanos, Campbell, Ruiz (c), Diaz, Gamboa, Tejeda

Italija: Buffon (c), Chiellini, Darmian, Motta, Candreva, Abate, Marchisio, Balotelli, Barzagli, De Rossi, Pirlo

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi (35) Seniausi (35) Geriausi (35) Anoniminiai (30)

Asirgitawe
1 7 06-20 21:00
Kosta Rika tai visiškas siurprizas. Kas nors galvojot, jog jie gali kad ir trečioje vietoje likti? Pavardžių garsumas visiškai neprilygsta Urugvajui, Italijai ir Anglijai, bet greičiausiai iš grupės išeis pirmi. Visiškai to nesitikėjau.
DarkEye
5 10 06-20 21:12
Nu jo... Puolimas tragiškas. Ir kas per debilizmas leist Cerci tokiom sąlygom vietoj Immobile, tai čia paaiškint sunku... Pirlo pirmam kėliny atliko porą gražių perdavimų, bet šiaip šiandien pridvėsęs ir nepabėgantis kaip ir visa likusi komanda. Taip žaidžiant, jei ir ištemps lygiąsias su Urugvajum, tai aštuntfinaly prieš Kolumbiją nelabai vis vien bus ką veikt. Negali sakyt, kad ir Kosta Rika kažką gero labai parodė apart vienuolikos žmonių gynybos savo aikštės pusėj, bet jiems užteko dviejų pavojingų momentų, vienam galimas baudinys, kitam įvartis. Ir viskas. Aišku, toks žaidėjų apkabinimas ir laikymas baudos aikštelėj kaip paskutinio italų kampinio metu yra tikrai neleistinas, bet jei neskyrė baudinio į italų vartus pirmam kėliny, kur galėjo skirti, tai gal ir logiška buvo neskirti ir toje situacijoje. Tragiškas pasirodymas visiškai. Bent jau durnelis Tiesto turės šansą palot pagaliau. O Kesmino blevyzų, bliamba, gyvenime daugiau neklausysiu. Niekad nemaniau, kad jis yra toks šališkas ir užknisantis. Kosta Rika sukūrė daugiau progų? Baudinys ir įvartis - dvi progos (dar smūgis per pridėtą laiką, bet Kesminas šnekėjo dar iki to momento). Italų pusėj - Balotellio išėjimas vienas prieš vieną po Pirlo perdavimo, kai nesugebėjo permest kamuolio per vartininką bei po to smūgis iš baudos aikštelės prieigų. Tada Pirlo baudos smūgis. Progų santykis lygus. Kad italai nebuvo geresni - faktas. Bet kai komentatorius pradeda pezėt tokias frazes kaip "praloš, tai taip jiems ir reikia", "nežaisdamas futbolo nelaimėsi"x5 (nors ar Kosta Rika užsispeitę savo baudos aikštelėj jį žaidė irgi dar didelis klausimas) ir pan., tai tikrai verčia smarkiai suabejoti jo kaip komentatoriaus kompetencija. Palaikai tuos savo vokiečius ar ispanus, tai palaikyk, bet būk mielas, sedėdamas prie mikrofono palik savo niekam neįdomias vidines emocijas nuošaly.
MrStyvas
1 6 06-20 20:54
Ate * ir anglam ate ir pinigėliam
Fuhreris
1 4 06-20 22:10
Blemba Šveicarijos rinktinės treneris ir keistuolis. Kodėl neleižia Žeržano Šačiri ir Leverkuzeno Bayerio ? Su Shaquiri sudarytu puiku puolamaji tendema
1 4 06-20 21:32
Rio_Ferdi:
11 žmonių gynyba su pakertimo elementais ;), nu nežinau toks įspudis jog kostarikėčiai taip ir sumąstė šėnausim italų atakoms įsibėgėjant, o kai bus progą - subėgiosim į puolimą. Gavosi kas gavosi. O šeip šioje grupėje visos komandos žaidžia apilygiai, tad sekmės faktorius daug ką lemia
Tiesiog gėda skaityti tavo sapaliones apie galimą pendelį italų naudai. Jei palaikai italus, tai turėk nors kiek objektyvumo. Sako prilaikė baudos aikštelėje...o tu manai, kad italai kostarikiečių neprilaiko kampinių metu? Juokingas tu man dar ir tuo, kad tvirtini, kad abi komandos turėjo po lygiai pavojingų progų. Čia vėlgi nesąmonė, nes italai turėjo tik vieną pavojingą progą, kai Balotelli vienas prieš varatorių išėjo, o visa kita - tai keletas smūgių tiesiai į vartininką. Kosta Rika, tuo tarpu, turėjo 2 pavojingas progas, iš kurių vieną išnaudojo.