• Londono "Chelsea"
  • Kitą

Kova dėl vietos "Bundesliga" pirmenybėse prasidėjo rezultatyviomis lygiosiomis

2019-05-23 23:43:50 Bundesliga

Ketvirtadienį sužaistos pirmosios pereinamosios rungtynės dėl vietos kito sezono "Bundesliga" pirmenybėse.

Pirmosiose rungtynėse vietą aukščiausiame Vokietijos futbolo divizione išlaikyti siekianti "Stuttgart" ekipa namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su Berlyno "Union".

"Stuttgart" į priekį išsiveržė 42-ąją minutę po C. Gentnerio įvarčio, tačiau jau kitos atakos metu "Union" rezultatą išlygino - S. Abdullahis puikiai susistabdė kamuolį baudos aikštelėje ir pasiuntė jį į vartų tinklą.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai. 51-ąją minutę M. Gomezas išvedė "Stuttgat" į priekį, kai jo smūgiuotas kamuolys rikošetu nuo gynėjo įskriejo į vartus.

Vis tik svečiai nepalūžo ir 68-ąją minutę po sėkmingai pakelto kampinio rezultatą išlygino M. Friedrichas.

Per likusį laiką komandos pasižymėti nesugebėjo ir į visus klausimus bus atsakyta atsakomosiose rungtynėse gegužės 27 dieną.