Kovoje dėl didžiojo ketverto – "Arsenal" pergalė prieš "Man Utd"

18 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos intriguojančios 30-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione susigrūmė Londono "Arsenal" ir "Manchester United" vienuolikės. Po įvartį abiejuose kėliniuose pelnęs "Arsenal" klubas pasiekė pergalę rezultatu 2:0 ir grįžo į ketvirtąją poziciją turnyrinė lentelėje.

"Kanonieriai" pradėjo aktyviai rungtynes ir buvo aštresni už savo varžovus. 12-ąją minutę "Man Utd" komanda buvo nubausta Granito Xhakos, kuris nesidrovėdamas atliko smūgį iš maždaug 30 metrų ir netikėtai nuginklavo Davidą de Gea.

Vartininką suklaidino kamuolio skriejimo trajektorija ir G. Xhaka džiaugėsi savo įvarčiu.

Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių nebekrito, nors "Man Utd" turėjo ne vieną progą išlyginti rezultatą – kamuolys kelis kartus atsitrenkė į vartų konstrukciją.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" nesumažino tempo ir atrodė solidžiai tiek gynyboje, tiek puolime.

69-ąją minutę "Arsenal" komanda sulaukė galimybės padidinti pranašumą, kai Alexandre'as Lacazette'as uždirbo gana abejotiną 11 metrų baudinį. Teisėjas jį skyrė, o Pierre'as-Emerickas Aubameyangas tiksliu smūgiu padėjo galutinį tašką šioje dvikovoje.

"Manchester United" klubui tai buvo pirmasis pralaimėjimas, kai komandos vairą perėmė Ole Gunnaras Solskjaeras.

"Arsenal" po pergalės grįžo į ketvirtąją poziciją ir nuo "Tottenham" sumažino atsilikimą iki taško. Penktoje vietoje esantis "United" turi 58 taškus.

"Arsenal" 2 - 0 "Man Utd"
12' [1 - 0] G. Xhaka
69' [2 - 0] P. Aubameyang (11 m. baudinys)

Startinės sudėtys:

"Arsenal": Leno; Sokratis, Koscielny, Monreal; Kolasinac, Xhaka, Ramsey, Maitland-Niles; Ozil; Lacazette, Aubameyang

"Man Utd": De Gea, Young, Lindelof, Smalling, Shaw, Fred, Matic, Pogba, Dalot, Lukaku, Rashford.